„Microsoft Outlook“ įrankių juosta

„Microsoft Outlook“ apsauga veikia kaip papildinio modulis. Įdiegus ESET Endpoint Security, ši įrankių juosta su antivirusinės programos/apsaugos nuo brukalo parinktimis įtraukiama į „Microsoft Outlook“:

Brukalas – pažymi pasirinktus laiškus kaip brukalą. Pažymėjus laiško „kontroliniai kodai“ siunčiami į centrinį serverį, kaupiantį brukalo kodus. Jeigu serveris gauna daugiau panašių „kontrolinių kodų“ iš keleto vartotojų, pranešimas ateityje bus klasifikuojamas kaip brukalas.

Ne brukalas – pažymi pasirinktus laiškus kaip ne brukalą.

Brukalo adresas (juodasis sąrašas, brukalo adresų sąrašas) – įtraukia naują siuntėjo adresą į juodąjį sąrašą. Visi laiškai, gauti iš šio sąrašo, bus automatiškai klasifikuojami kaip brukalas.

warning

Įspėjimas

Saugokitės apsimetinėjimo – siuntėjo adreso klastojimo el. laiškuose, siekiant suklaidinti el. laiško gavėjus, kad jie perskaitytų laišką ir atsakytų į jį.

Patikimas adresas (baltasis sąrašas, patikimų adresų sąrašas) – įtraukia naują siuntėjo adresą į baltąjį sąrašą. Visi laiškai, gauti iš baltojo sąrašo adresų, niekada automatiškai nebus klasifikuojami kaip brukalas.

ESET Endpoint Security – spustelėjus piktogramą, atidaro ESET Endpoint Security pagrindinį programos langą.

Nuskaityti iš naujo laiškus – leidžia paleisti el. pašto tikrinimą rankiniu būdu. Galite nurodyti laiškus, kurie bus tikrinami, ir galite aktyvinti pakartotinį gautų el. laiškų nuskaitymą. Jeigu norite rasti daugiau informacijos, žiūrėkite El. pašto programos apsauga.

Skaitytuvo nustatymai – rodo el. pašto programos apsaugos nustatymų parinktis.

Apsaugos nuo brukalo nustatymas – rodo apsaugos nuo brukalo nustatymo parinktis.

Adresų knygos – atidaro apsaugos nuo brukalo langą, kuriame galite rasti neįtrauktų, patikimų ir brukalo adresų sąrašus.