Sistemos dėklo piktograma

Kai kurias svarbiausiais nustatymų parinktis ir funkcijas galima pasiekti dešiniuoju pelės klavišu spustelint sistemos dėklo piktogramą TRAY_ICON.

MENU

Pristabdyti apsaugą – pateikia patvirtinimo dialogo langą, kuris išjungia Aptikimo modulį, saugantį nuo atakų, kontroliuojančią failus, saityno ir el. pašto ryšį.

Išskleidžiamasis meniu Laiko intervalas nurodo laikotarpį, kuriam bus išjungta apsauga.

MENU_DISABLE

Pristabdyti užkardą (leisti visus duomenų srautus) – perjungia užkardą į neaktyvią būseną. Žr. Tinklas, kur rasite daugiau informacijos.

Blokuoti visą tinklo srautą – užkarda blokuos visą siunčiamą / gaunamą tinklo ir interneto srautą. Vėl įjungti galite spustelėję Stabdyti visų tinklo duomenų srautų blokavimą.

Išplėstiniai nustatymai – nurodykite šią parinktį, kad patektumėte į Išplėstinių nustatymų medį. Išplėstinius nustatymus pasieksite ir spustelėdami klavišą F5 arba pasirinkdami Nustatymai > Išplėstiniai nustatymai.

Žurnalų failaižurnalų failuose pateikiama informacijos apie visus svarbius programos įvykius ir aptikimų apžvalga.

Atidaryti ESET Endpoint Security – atidaromas pagrindinis ESET Endpoint Security programos langas iš sistemos dėklo piktogramos.

Iš naujo nustatyti langų išdėstymą – atstato ESET Endpoint Security lango numatytąjį dydį ir vietą ekrane.

Ieškoti naujinimų... – paleidžia programos naujinimo modulius, kad būtų užtikrinamas jūsų apsaugos nuo kenkėjiškų kodų lygis.

Apie – pateikia informacijos apie sistemą, išsamios informacijos apie įdiegtą ESET Endpoint Security versiją ir programos modulius bei jūsų licencijos galiojimo terminą. Informacijos apie savo operacinę sistemą ir sistemos išteklius rasite puslapio apačioje.