Naujinimo atšaukimas

Jei įtariate, kad naujas aptikimo modulio ir (arba) programos modulio naujinimas gali būti nestabilus arba sugadintas, galite atšaukti keitimus į ankstesnę versiją ir išjungti visus pasirinkto laikotarpio naujinimus. Arba galite įjungti anksčiau išjungtus naujinimus, jeigu atidėjote juos neapibrėžtam laikui.

ESET Endpoint Security įrašo aptikimo modulio ir programos modulių momentines sistemos kopijas, kad galėtų panaudoti su keitimų atšaukimo funkcija. Norėdami sukurti virusų duomenų bazės momentines kopijas, palikite jungiklį Sukurti modulių momentines kopijas įjungtą. Lauke Vietoje išsaugotų momentinių sistemos kopijų skaičius nurodomas anksčiau išsaugotų aptikimo modulio momentinių kopijų skaičius.

Jei spustelėsite Atšaukti pakeitimus (Išplėstiniai nustatymai (F5) > Naujinimas > Bendra > Modulio atšaukimas), išskleidžiamajame meniu turėsite pasirinkti laiko intervalą, nurodantį laikotarpį, kuriuo aptikimo modulio ir programos modulio naujinimai bus pristabdyti.

DIALOG_UPDATE_ROLLBACK

Pasirinkite Kol bus atšaukta, norėdami atidėti reguliarius naujinimus neribotam laikui, kol atkursite naujinimų funkcionavimą rankiniu būdu. Kadangi iškyla galima saugos rizika, mes nerekomenduojame pasirinkti šios parinkties.

Aptikimo modulio versija pakeista į seniausią galimą versiją ir saugoma kaip momentinė kopija vietinio kompiuterio failų sistemoje.

note

Pastaba

Tarkime, kad naujausia aptikimo modulio versija yra 19959. 19958 ir 19956 yra saugomi kaip aptikimo modulio momentinės kopijos. Atsiminkite, kad 19957 neprieinamas, nes, pavyzdžiui, kompiuteris buvo išjungtas ir atsirado daugiau naujausių naujinimų prieš atsisiunčiant 19957. Jei laukelyje Vietoje išsaugotų momentinių sistemos kopijų skaičius įvedėte 2 ir spustelėjote Atšaukti keitimus, aptikimo modulis (su programos moduliais) bus atkurtas į 19956 versiją. Šis procesas gali šiek tiek užtrukti. Patikrinkite, ar aptikimo modulio versija buvo pakeista į žemesnę versiją ESET Endpoint Security pagrindiniame lange, skyriuje Naujinimas.