Programos komponento naujinimas

Dalyje Programos komponento naujinimas yra parinktys, susijusios su programos komponentų naujinimais. Programa leidžia iš anksto nustatyti jos veiksmus, kai atsiranda naujas programos komponento versijos naujinimas.

Programos komponento naujinimas įdiegia naujų funkcijų arba atlieka ankstesnėse versijose buvusių funkcijų pakeitimus. Tai gali būti atliekama automatiškai vartotojui neatliekant jokių veiksmų arba galite pasirinkti, kad jums apie tai praneštų. Įdiegus programos komponento naujinimą, gali tekti paleisti kompiuterį iš naujo.

Naujinimo režimo išplečiamajame meniu galimos trys parinktys:

Klausti prieš naujinant – numatytoji parinktis. Jums bus pasiūlyta patvirtinti programos komponento naujinimus arba jų atsisakyti, kai jie bus pasiekiami.

Automatinis naujinimasprogramos komponento naujinimas bus atsisiųstas ir įdiegtas automatiškai. Atsiminkite, kad gali tekti paleisti iš naujo kompiuterį.

Niekada nenaujintiprogramos komponentas išvis nebus naujinamas. Ši parinktis tinka diegiant serveryje, nes serverius paprasti galima paleisti iš naujo, tik kai jiems atliekama techninė priežiūra.

Pagal numatytuosius nustatymus programų komponentų naujinimai siunčiami iš ESET saugyklų serverių. Dideliuose arba neprijungtose aplinkose eismą galima išskirstyti, kad būtų galima kaupti viduje programų komponentų failus.

hmtoggle_plus0 Programos komponentų naujinimo pasirinktinio serverio nurodymas

note

Pastaba

Tinkamiausios parinkties pasirinkimas priklauso nuo darbo vietos, kurioje šie parametrai bus taikomi. Atsiminkite, kad yra skirtumas tarp darbo vietų ir serverių – pvz., automatiškai paleidus iš naujo serverį po programos naujinimo gali kilti rimtų problemų.