El. pašto protokolai

IMAP ir POP3 yra populiariausi protokolai, naudojami el. pašto ryšiams priimti el. pašto programoje. Interneto pranešimų prieigos protokolas (IMAP) yra dar vienas el. pašto interneto protokolas. IMAP turi kai kurių privalumų prieš POP3, pavyzdžiui, keletas klientų gali vienu metu prisijungti prie tos pačios pašto dėžutės ir tvarkyti laiško būsenos informaciją (pvz., ar pranešimas buvo perskaitytas, atsakytas arba panaikintas). Apsaugos modulis, atliekantis šią kontrolę, automatiškai inicijuojamas paleisties metu ir tada yra aktyvus atmintyje.

ESET Endpoint Security užtikrina šių protokolų apsaugą neatsižvelgiant į naudojamą el. pašto klientą ir nereikalaujant el. pašto kliento perkonfigūravimo. Pagal numatytuosius nustatymus, visas ryšys, einantis per POP3 ir IMAP protokolus, yra nuskenuojamas nepaisant numatytųjų POP3 / IMAP prievadų skaičių.
MAPI protokolas nenuskaitytas. Tačiau ryšį su Microsoft Exchange serveriu gali nuskaityti integracijos modulis el. pašto kliente, pavyzdžiui, „Microsoft Outlook“.

Rekomenduojame, kad parinktis Įjungti el. pašto apsaugą naudojant protokolų filtravimą būtų įjungta. Norėdami konfigūruoti IMAP/IMAPS ir POP3/POP3S protokolų tikrinimą, eikite į Išplėstinis nustatymas > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programų apsauga > El. pašto protokolai.

ESET Endpoint Security papildomai dera su IMAPS (585, 993) ir POP3S (995) protokolų nuskaitymo funkcija. Šie protokolai informacijai tarp serverio ir kliento siųsti naudoja šifruotą kanalą. ESET Endpoint Security tikrina ryšius naudodama SSL (saugaus lizdo lygmens) ir TLS (transportavimo lygmens saugumo) protokolus. Programa nuskaito srautą tik per prievadus, kurie nustatyti parinktyje IMAPS/POP3S protokolo naudojami prievadai, nesvarbu, kokią operacinės sistemos versiją naudojate. Kitus ryšio prievadus galima pridėti, jei reikia. Kelių prievadų numerius reikia atskirti kableliu.

Šifruotas ryšys bus nuskaitomas, kaip numatyta. Norėdami peržiūrėti skaitytuvo nustatymus, išplėstinių nustatymų skyriuje eikite į SSL/TLS, spustelėkite Saitynas ir el. paštas > SSL/TLS ir įjunkite parinktį Įjungti SSL/TLS protokolų filtravimą.

CONFIG_EPFW_SCAN_IMAP