El. pašto programų apsauga

ESET Endpoint Security Integravimas el. pašto programoje padidina aktyvios apsaugos nuo kenkimo kodų lygį el. laiškuose. Jeigu jūsų el. pašto programa yra palaikoma, integravimą galima įjungti programoje ESET Endpoint Security. Integravus į el. pašto programą ESET Endpoint Security įrankių juosta įterpiama tiesiai į šią programą, kad būtų efektyviau saugomas el. paštas. Integravimo parametrus rasite čia: Išplėstinis nustatymas (F5) > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programos apsauga > El. pašto programos.

CONFIG_MAIL_MISC

El. pašto programos integravimas

Šiuo metu palaikomos el. pašto programos yra „Microsoft Outlook“, „Outlook Express“, „Windows Mail“ ir „Windows Live Mail“. El. pašto apsauga veikia kaip šių programų papildinys. Pagrindinis papildinio privalumas yra tas, kad jis nepriklauso nuo naudojamo protokolo. Kai el. pašto programa gauna šifruotą laišką, jis iššifruojamas ir siunčiamas į virusų skaitytuvą. Visą palaikomų el. pašto programų ir jų versijų sąrašą rasite šiame ESET žinių bazės straipsnyje.

Įjungia Išjungti tikrinamą pasikeitus gautų laiškų aplanko turiniui, jei sistema sulėtėja, kai gaunate el. laiškus.

Nuskaitytini el. laiškai

Įjungti el. pašto apsaugą naudojant pašto programos papildinius – kai išjungta, apsauga naudojant el. pašto kliento papildinius yra išjungta.

Gauti el. laiškai – kai įjungta, tikrinami gauti el. laiškai.

Išsiųsti el. laiškai – kai įjungta, tikrinami išsiųsti el. laiškai.

Perskaityti el. laiškai – kai įjungta, tikrinami perskaityti el. laiškai.

note

Pastaba

Rekomenduojame laikyti Įjungti el. pašto apsaugą naudojant pašto programos papildinius įjungtą. Net jei integracija neįjungta ar neveikia, el. pašto ryšį vis tiek saugo Protokolo filtravimas (IMAP/IMAPS ir POP3/POP3S).

Veiksmai radus užkrėstą el. laišką

Nieko nedaryti – jeigu įjungta, programa identifikuos užkrėstus priedus, tačiau paliks el. laiškus neatlikdama jokių veiksmų.

Naikinti el. laišką – programa praneš vartotojui apie įsiskverbimą (-us) ir panaikins laišką.

*Perkelti el. laiškus į panaikintų elementų aplanką – užkrėsti el. laiškai bus automatiškai perkeliami į Panaikintų elementų aplanką.

Perkelti el. laiškus į aplanką (numatytasis veiksmas) – užkrėsti el. laiškai bus automatiškai perkeliami į nurodytą aplanką.

Aplankas – nurodykite pasirinktinį aplanką, į kurį pageidaujate perkelti aptiktus užkrėstus el. laiškus.

Kartoti nuskaitymą atlikus naujinimą – kai įjungta, užkrėsti el. laiškai pakartotinai nuskaitomi atlikus aptikimo modulio atnaujinimą.

Priimti nuskaitymo rezultatus iš kitų modulių – el. pašto apsaugos moduliui, užuot atlikus pakartotinį nuskaitymą, leidžiama naudoti nuskaitymo rezultatus iš kitų apsaugos modulių.