Diagnostika

Diagnostikos skiltyje pateikiamos ESET procesų programos strigčių atminties išklotinės (pvz., „ekrn“). Programos strigties atveju parengiama atminties išklotinė. Ji gali padėti programuotojams taisyti klaidas ir šalinti įvairias ESET Endpoint Security problemas.

Spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, esantį šalia punkto Atminties išklotinės tipas, ir pasirinkite vieną iš trijų galimybių:

Pasirinkite Išjungti, kad išjungtumėte šią savybę.

Miniatiūrinis (numatytoji) – įrašo mažiausią naudingos informacijos rinkinį, kuris gali padėti identifikuoti, kodėl programa netikėtai sugedo. Šis atminties išklotinės failas gali būti naudojamas, kai yra riboti vietos ištekliai, o kadangi įtraukiamas tik ribotas informacijos kiekis, analizuojant šį failą gali būti neaptiktos klaidos, kurios nebuvo tiesiogiai susijusios su gija, vykdoma, kai iškilo problema.

Visas – įrašo visą sistemos atminties turinį, kai programa nenumatytai sustoja. Visos atminties išklotinėje gali būti procesų, kurie buvo vykdomi, kai buvo renkama atminties išklotinė, duomenys.

Paskirties katalogas – katalogas, kuriame bus sukuriama atminties išklotinė įvykus gedimui.

Atidaryti diagnostikos aplanką – spustelėkite Atidaryti, kad atidarytumėte šį katalogą naujame Windows explorer lange.

Sukurti diagnostikos išklotinę – spustelėkite Sukurti ir sukurkite diagnostikos išklotinės failą Paskirties kataloge.

Išplėstinis prisijungimas

Įjungti išplėstinį apsaugos nuo brukalo modulio registravimą – įrašo visus įvykius, kurie įvyksta apsaugos nuo brukalo nuskaitymo metu. Tai padeda programų kūrėjams nustatyti ir pašalinti su ESET apsaugos nuo brukalo moduliu susijusias problemas.

Įjungti išplėstinį įrenginio kontrolės registravimą – įrašykite visus įvykius, kurie įvyksta veikiant įrenginio kontrolei. Tai padeda programų kūrėjams nustatyti ir pašalinti su įrenginio kontrole susijusias problemas.

Įjungti išplėstinį prisijungimą prie branduolio – įrašykite visus įvykius, kurie nutinka ESET branduolio tarnyboje (ekrn), kad galėtumėte diagnozuoti ir spręsti problemas (pasiekiama 7.2 ir naujesnėse versijose).

Įjungti išplėstinį licencijos registravimą – įrašo visus produkto ryšius su ESET aktyvinimo ir ESET Business Account serveriais.

Įjungti išplėstinį tinklo apsaugos registravimą – PCAP formatu įrašo visus tinklo duomenis, kurie pereina užkardą, kad programų kūrėjai galėtų nustatyti ir išspręsti problemas, susijusias su užkarda.

Įjungti išplėstinį operacinės sistemos registravimą – bus renkama papildoma informacija apie operacinę sistemą, pvz., vykdomus procesus, centrinio procesoriaus aktyvumą, disko operacijas. Tai gali padėti plėtotojams nustatyti ir ištaisyti nesklandumus, susijusius su ESET produktų veikimu jūsų operacinėje sistemoje.

Įjungti išplėstinį protokolų filtravimo registravimą – PCAP formatu įrašo visus duomenis, kurie pereina protokolų filtravimo modulį, kad programų kūrėjai galėtų nustatyti ir išspręsti problemas, susijusias su asmenine užkarda.

Įjungti išplėstinį prisijungimą prie nuskaitymo programos – įrašykite problemas, nutinkančias Kompiuterio nuskaitymo arba Failų sistemos apsaugos realiuoju laiku failų ir aplankų nuskaitymo metu (galima nuo 7.2 versijos).

Įjungti išplėstinį naujinimo modulio registravimą – įrašo visus įvykius, kurie įvyksta naujinimo proceso metu. Tai gali padėti programuotojams diagnozuoti ir išspręsti problemas, susijusias su naujinimo moduliu.

Įjungti išplėstinį saityno kontrolės registravimą – įrašykite visus įvykius, kurie įvyksta veikiant tėvų kontrolei. Tai padeda programų kūrėjams nustatyti ir pašalinti su tėvų kontrole susijusias problemas.

Žurnalo failų vieta

Operacinės sistemos

Žurnalo failų aplankas

Windows Vista ir naujesnės

C:\ProgramData\ESET\ESET Endpoint Security\Diagnostics\

Senesnės versijos Windows

C:\Documents and Settings\All Users\...