Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant

Terminas „sukčiavimas apsimetant“ apibrėžia nusikalstamą veiklą, kurią atliekant naudojami socialinės inžinerijos metodai (manipuliavimas vartotojais siekiant išgauti konfidencialią informaciją). Sukčiavimas apsimetant dažnai naudojamas norint gauti prieigą prie slaptų duomenų, tokių kaip banko sąskaitų numeriai, PIN kodai ir t. t. Apie šią veiklą daugiau skaitykite terminų žodyne. ESET Endpoint Security yra apsaugos nuo sukčiavimo apsimetant funkcija, kuri blokuoja tinklalapius, platinančius šio tipo turinį.

Mes primygtinai rekomenduojame, kad įjungtumėte ESET Endpoint Security apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant. Tai galite padaryti atidarydami Išplėstinis nustatymas (F5) ir pereidami prie Saitynas ir el. paštas > Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant.

Apsilankę mūsų žinių bazės straipsnyje rasite daugiau informacijos apie ESET Endpoint Security apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant.

Prieiga prie apsimestinės svetainės

Kai pateksite į žinomą apsimestinę svetainę, saityno naršyklėje bus parrodytas toliau pateikiamas dialogo langas. Jei svetainėje vis tiek norėsite apsilankyti, spustelėkite Eiti į svetainę (nerekomenduojama).

WEB_PHISHING

note

Pastaba

Galimos sukčiavimo apsimetant svetainės, kurios buvo įtrauktos į baltąjį sąrašą, pagal numatytuosius nustatymus nustos galioti po keleto valandų. Kad leistumėte naudoti interneto svetainę nuolat, naudokite URL adresų valdymo įrankį. Dalyje Išplėstinis nustatymas (F5) išplėskite Saitynas ir el. paštas > Prieigos prie saityno apsauga > URL adresų valdymas > Adresų sąrašas, spustelėkite Redaguoti, tada įtraukite į sąrašą svetainę, kurią norite redaguoti.

Pranešimas apie sukčiavimo apsimetant svetaines

Naudodami saitą Pranešti galite pranešti apie apsimestinę / kenkėjišką svetainę ir pateikti ją ESET, kad būtų atlikta analizė.

note

Pastaba

Prieš pateikdami svetainę ESET įsitikinkite, kad ji atitinka vieną ar daugiau iš šių kriterijų:

svetainė visiškai nebuvo aptikta,

svetainė klaidingai aptikta kaip grėsmė. Šiuo atveju galite pranešti apie klaidingą sukčiavimo apsimetant svetainę.

Arba galite pateikti svetainę el. paštu. Siųskite el. laišką adresu samples@eset.com. Būtinai nurodykite aprašomąją temą ir pridėkite kuo daugiau informacijos apie svetainę (pvz., svetainę, iš kurios čia patekote, kaip sužinojote apie šią svetainę ir pan.).