Įspėjimai ir pranešimų langai

important

Ieškote informacijos apie bendruosius perspėjimus ir pranešimus?

Rasta grėsmė

Adresas užblokuotas.

Produktas nesuaktyvintas

Prieinamas naujinimas

Naujinimo informacija netinkama

Pranešimo „Modulių naujinimas nepavyko“ trikčių šalinimas

„Failas sugadintas“ arba „Nepavyko pervadinti failo“

Interneto svetainės sertifikatas atšauktas

Užblokuota tinklo grėsmė

Skyrius Perspėjimų ir pranešimų langai (seniau – Perspėjimai ir pranešimai) dalyje Naudotojo sąsaja leidžia konfigūruoti, kaip ESET Endpoint Security apdoroja aptikimus, kurių atveju naudotojas turi priimti sprendimą (pvz., aptikus galimą sukčiavimo apsimetant svetainę).

CONFIG_ALERT

Interaktyvūs įspėjimai

Interaktyvūs įspėjimo langai rodomi radus aptikimo funkciją arba jei naudotojas turi atlikti veiksmų.

Kasdieniai interaktyvūs įspėjimai

ESET Endpoint Security 7.2 ir naujesnės versijos:

Nevaldomiems naudotojams rekomenduojame palikti šios parinkties numatytąjį nustatymą (įjungta).

Valdomiems naudotojams palikite šį nustatymą įjungtą ir pasirinkite iš anksto nustatytą veiksmą naudotojams Interaktyvių įspėjimų sąraše.

Išjungus Rodyti interaktyvius perspėjimus bus slepiami visi perspėjimų langai ir naršyklės dialogo langai. Bus automatiškai pasirinktas iš anksto nustatytas numatytasis veiksmas (pvz., „galima sukčiavimo apsimetant svetainė“ bus užblokuota).

ESET Endpoint Security 7.1 ir senesnės versijos:

Šio nustatymo pavadinimas yra Rodyti perspėjimus ir nėra galima pritaikyti iš anksto nustatytus veiksmus konkretiems interaktyviems perspėjimų langams.

Darbalaukio pranešimai

Pranešimai darbalaukyje ir patarimų balionėliai yra vien informacinio pobūdžio, todėl jiems nereikia naudotojo sąveikos. Darbalaukio pranešimų dalis perkelta į Įrankiai > Pranešimai Išplėstiniuose nustatymuose (7.1 ir naujesnėse versijose).

Pranešimų langai

Norėdami po tam tikro laiko automatiškai uždaryti iškylančiuosius langus, nurodykite parinktį Uždaryti pranešimų langus automatiškai. Jeigu perspėjimo langai neuždaromi rankiniu būdu, jie bus automatiškai uždaryti pasibaigus nurodytam laikui.

Patvirtinimo pranešimai – parodomas sąrašas su patvirtinimo pranešimais, kuriuos galima pasirinkti rodyti arba nerodyti.