Pasirinkti pavyzdį analizei – klaidingai aptiktas failas

Mes prašome pateikti failus, kurie buvo aptikti kaip užkrėsti, bet nėra užkrėsti, kad galėtume patobulinti apsaugos nuo virusų ir šnipinėjimo programų modulį ir geriau apsaugotume kitus. Klaidingai teigiami (KT) rezultatai gali būti gaunami, kai failo dalis sutampa su tokia pat dalimi aptikimo modulyje.

Programos pavadinimas ir versija – programos pavadinimas ir jos versija (pavyzdžiui, numeris, alternatyvusis vardas arba kodo pavadinimas).

Failo kilmė (URL adresas arba tiekėjas) – įveskite failo kilmę (šaltinį) ir nurodykite, kaip jūs susidūrėte su šiuo failu.

Programos paskirtis – bendras programos aprašas, jos tipas (pvz., naršyklė, medijos leistuvas...) ir jos funkcionalumas.

Pastabos ir papildoma informacija – čia galite pridėti papildomos informacijos arba aprašymą, kuris padėtų apdorojant įtartiną failą.

note

Pastaba

Pirmieji trys parametrai yra būtini, kad būtų galima nustatyti teisėtas programas ir atskirti jas nuo kenkėjiško kodo. Pateikdami papildomos informacijos, jūs labai padėsite mūsų laboratorijoms identifikuojant ir apdorojant pavyzdžius.