Išdiegimas naudojant ESET AV Remover baigtas įvykus klaidai

Jei naudojantis ESET AV Remover pašalinti antivirusinės programos nepavyksta, jums bus parodytas pranešimas, kad programa, kurią mėginate pašalinti, galbūt nedera su ESET AV Remover. Jei norite sužinoti, ar šią konkrečią programą galima pašalinti, peržiūrėkite palaikomų produktų sąrašą arba dažniausiai naudojamų „Windows“ antivirusinių programų šalinimo priemones, nurodytas ESET žinių bazėje.

Jei nepavyko išdiegti apsaugos produkto arba jei jo komponento dalis liko neišdiegta, jūsų bus paprašyta „Restart and rescan“ (paleisti ir nuskaityti iš naujo). Paleidę kompiuterį patvirtinkite UAC, kad nuskaitymo ir išdiegimo procesas būtų pratęstas.

Jei reikia, susisiekite su ESET techninės pagalbos tarnybą, pateikite pagalbos užklausą ir būkite pasiruošę ESET specialistams nusiųsti failą AppRemover.log. Failas AppRemover.log yra aplanke eset. Norėdami patekti į šį aplanką, „Windows Explorer“ lange atverkite %TEMP%. Siekdama padėti išspręsti problemą, ESET techninės pagalbos tarnyba su jumis susisieks kaip įmanoma greičiau.