Kaip leisti ryšį tam tikroms taikomosioms programoms

Jeigu interaktyviuoju režimu aptinkamas naujas ryšys ir jeigu nėra atitinkamos taisyklės, jums bus pasiūlyta leisti arba uždrausti ryšį. Jeigu norite, kad ESET Endpoint Security atliktų tą patį veiksmą kiekvieną kartą, kai taikomoji programa bando užmegzti ryšį, pasirinkite žymės langelį Įsiminti veiksmą (sukurti taisyklę).

DIALOG_EPFW_NEW_CONNECTION_IN_TRUSTED

Galite kurti naujas asmeninės užkardos taisykles programoms, kol jų dar neaptiko ESET Endpoint Security. Tai atliekama asmeninės užkardos nustatymų lange, kurį rasite paspaudę Išplėstiniai nustatymai > Užkarda > Bazinis > Taisyklės ir spustelėję Redaguoti.

Spustelėkite Pridėti, kad pridėtumėte taisyklę. Skirtuke Bendra įveskite taisyklės pavadinimą, kryptį ir ryšio protokolą. Šiame lange galite nustatyti veiksmą, kuris bus atliktas pritaikius taisyklę.

Įveskite kelią į programos vykdomąjį failą ir vietinį ryšio prievadą skirtuke Vietinis. Eikite į skirtuką Nuotolinis ir įveskite nuotolinį adresą ir prievadą (jeigu naudojama). Naujai sukurta taisyklė bus taikoma, kai tik taikomoji programa bandys dar kartą užmegzti ryšį.