Kaip suaktyvinti nuotolinio stebėjimo ir valdymo funkciją

Nuotolinis stebėjimas ir valdymas (RMM) – tai programinės įrangos sistemų (pvz., stalinių kompiuterių, serverių ir mobiliųjų įrenginių) stebėjimo ir valdymo procesas, vykdomas naudojant vietoje įdiegtą agentą, kurį gali pasiekti valdymo paslaugos teikėjas. ESET Endpoint Security galima valdyti, naudojant RMM 6.6.2028.0 versiją.

CONFIG_RMM

Pagal numatytuosius nustatymus ESET RMM yra išjungta. Jei ESET RMM norite įjungti, paspauskite F5, kad atidarytumėte išplėstinį nustatymą, spustelėkite Įrankiai, išplėskite ESET RMM ir įjunkite jungiklį šalia Įjungti RMM.

Darbinis režimas – Pasirinkite Tik saugios operacijos, jei norite įjungti RMM sąsają saugioms ir tik skaityti skirtoms operacijoms. Pažymėkite Visos operacijos, jei norite įjungti RMM sąsają visoms operacijoms.

Operacija

Režimas Tik saugios operacijos

Režimas Visos operacijos

Gauti informaciją apie programą

Gauti konfigūraciją

Gauti licencijos informaciją

Gauti žurnalus

Gauti apsaugos būseną

Gauti naujinimo būseną

Nustatyti konfigūraciją

 

Pradėti aktyvinimą

 

Pradėti nuskaitymą

Pradėti naujinimą

Įgaliojimo būdas – nustatykite RMM įgaliojimo būdą. Jei norite naudoti įgaliojimą, išskleidžiamajame meniu pasirinkite Programos kelias, kitu atveju pasirinkite Joks.

warning

Įspėjimas

RMM visada turėtų naudoti įgaliojimą, kad kenkėjiškos programos neišjungtų arba neapeitų „ESET Endpoint“ apsaugos.

Programų keliai – konkreti programa, kuriai leidžiama vykdyti RMM. Jei kaip įgaliojimo būdą pasirinkote Programos kelias, spustelėkite Redaguoti ir pereikite į konfigūracijos langą Leistini RMM programų keliai.

CONFIG_RMM_ADD

Pridėti – sukurkite naują leistiną RMM programos kelią. Įveskite kelią arba spustelėkite mygtuką , kad pasirinktumėte vykdomąjį failą.

Redaguoti – pakeiskite esamą programos kelią. Parinktį Redaguoti naudokite, jei vykdomojo failo vieta buvo perkelta į kitą aplanką.

Naikinti – panaikinkite esamą leistiną kelią.

 

Numatytajame ESET Endpoint Security diegime yra failas „ermm.exe“, esantis „Endpoint“ programos kataloge (numatytasis kelias C:\Program Files\ESET\ESET Security). „ermm.exe“ keičiasi duomenimis su RMM papildiniu, kuris palaiko ryšį su RMM agentu, susietu su RMM serveriu.

„ermm.exe“ – komandos eilutės priemonė, kurią sukūrė ESET ir kuri leidžia tvarkyti „Endpoint“ produktus bei ryšį su visais RMM papildiniais.

RMM papildinys yra trečiosios šalies programa, veikianti vietoje, „Endpoint Windows“ sistemoje. Šis papildinys yra skirtas ryšiui su konkrečiu RMM agentu (pvz., tik „Kaseya“) ir „ermm.exe“ palaikykite.

RMM agentas yra trečiosios šalies programa (pvz., „Kaseya“), veikianti vietoje, „Endpoint Windows“ sistemoje. Agentas palaiko ryšį su RMM papildiniu ir RMM serveriu.