Naujinimo nustatymai

Modulių naujinimas yra svarbus norint palaikyti visišką apsaugą nuo kenkėjiškų kodų. Būtinai atkreipkite dėmesį į naujinimo konfigūraciją ir veikimą. Pagrindiniame meniu pasirinkite Naujinimas > Tikrinti, ar yra naujinimų, kad patikrintumėte, ar yra naujesnių modulio naujinimų.

Jei dar nesate įvedę Licencijos rakto, naujausių naujinimų negalėsite gauti ir būsite raginami suaktyvinti savo produktą.

PAGE_UPDATE

Išplėstinio nustatymo lange (pagrindiniame meniu spustelėkite Nustatymai > Išplėstiniai nustatymai arba klaviatūroje paspauskite F5) pateikiama papildomų naujinimų parinkčių. Jei norite sukonfigūruoti išplėstines naujinimo parinktis, tokias kaip naujinimo režimas, įgaliotojo serverio prieiga, LAN ryšiai ir aptikimo modulio kopijos kūrimo nustatymai, nustatymo medyje Išplėstinis spustelėkite Naujinimas.

Jei susiduriate su naujinimo problemomis, spustelėkite Valyti, kad išvalytumėte laikinųjų naujinimų podėlį.

CONFIG_UPDATE_ROLLBACK

Parinktis Pasirinkti automatiškai dalyje Profiliai > Naujinimai > Modulių naujinimai įjungiama pagal numatytuosius nustatymus. Naudojant ESET naujinimo serverį naujinimams gauti, rekomenduojame nekeisti šio nustatymo.

Jei nenorite, kad sėkmingo naujinimo sistemos dėklo pranešimas būtų rodomas ekrano apatiniame dešiniajame kampe, išplėskite Profiliai > Naujinimai, spustelėkite Redaguoti šalia Pasirinkti gautus pranešimus apie atnaujinimą ir atitinkamai pažymėkite pranešimo Aptikimo modulis sėkmingai atnaujintas žymės langelius.

CONFIG_UPDATE_PROFILES

Siekiant optimalaus veikimo, svarbu, kad programa būtų automatiškai atnaujinama. Tai galima atlikti, tik jei Žinynas ir palaikymas > Aktyvinti produktą įvedamas teisingas Licencijos raktas.

Jei įdiegę neįvedėte savo licencijos rakto, galite tai padaryti bet kada. Išsamesnės informacijos apie aktyvinimą ieškokite skyriuje Kaip suaktyvinti ESET Endpoint Security ir licencijos duomenų lange įveskite kredencialus, kuriuos gavote su ESET saugos produktu.