Profily kontroly

Oblíbená nastavení kontroly počítače si můžete uložit do profilů pro jejich opakované použití v budoucnu. Doporučujeme vytvořit několik profilů s různými cíli a metodami kontroly, případně s dalšími parametry.

Pro vytvoření nového profilu otevřete Rozšířené nastavení (dostupné po stisknutí klávesy F5 v hlavním okně programu), přejděte na záložku Detekční jádro > Detekce škodlivého kódu > Volitelná kontrola. Kliknutím na Změnit na řádku Seznam profilů se zobrazí seznam existujících profilů kontroly počítače s možností vytvořit nový profil. V kapitole parametry skenovacího jádra ThreatSense naleznete popis jednotlivých parametrů pro nastavení kontroly počítače.

note

Poznámka

Chcete vytvořit vlastní profil Kontroly počítače? Částečně vám vyhovuje nastavení předdefinovaného profilu Smart kontrola počítače? Požadujete Přísné léčení a přitom nechcete kontrolovat runtime archivy nebo potenciálně nechtěné aplikace? V sekci Volitelná kontrola vytvořte nový profil kliknutím na tlačítko Přidat v Seznamu profilů. Následně nově vytvořený profil vyberte z rozbalovacího menu Aktualizační profil nastavte si parametry kontroly podle potřeby, a změny uložte kliknutím na tlačítko OK.