Co je nového ve verzi 7?

ESET Endpoint Security 7 si můžete stáhnout a nainstalovat.

Co je nového v ESET Endpoint Security 7.0?

Vylepšené grafické rozhraní.

Podpora drag and drop pro kontrolu souborů – pro zkontrolování konkrétních souborů nebo složek je můžete pohodlně přesunout myší do definované části v hlavním okně programu.

Ochrana proti síťovým útokům je dostupná také v ESET Endpoint Antivirus. Pro více informací přejděte do kapitoly Ochrana proti síťovým útokům.

Prostřednictvím ESET Security Management Center politiky můžete potlačit zobrazování odkazů na rychlé akce v hlavním okně programu (na záložce Stav ochrany) vedoucích k vyřešení problému.

Pravidla pro správu zařízení a filtrování obsahu webu mohou být nově aktivní pouze ve vámi definovaném čase. Pro více informací přejděte do kapitoly Časové sloty.

Co je nového v ESET Endpoint Security 7.1?

Nový typ protokolů – k dispozici máte přehled o provedených změnách v konfiguraci. Pro více informací přejděte do kapitoly Audit log.

Co je nového v ESET Endpoint Security 7.2?

Modul pokročilého strojové učení představuje další bezpečnostní vrstvu, která za účelem vylepšení detekčních schopností využívá strojové učení. Pro více informací o tomto typu ochranu se podívejte do slovníku pojmů. V nastavení detekčního jádra již nejsou dostupné přepínače pro ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ jako tomu bylo do verze 7.1. Nově si nastavujete práh ochrany, kdy si vyberte jeden z následujících způsobů detekce – "Agresivně", "Vyváženě", "Mírně" a "Vypnuto".

Lotyšská lokalizace.

Přepracované výjimky. Sobuory a složky vyloučíte z kontroly prostřednictvím výkonnostních výjimek. Pro vytvoření výjimky na konkrétní název detekce nebo kontrolní součet použijte detekční výjimky.

Nový programový modul HIPS zahrnující Hloubkovou analýzu chování prověřuje chování všech programů spuštěných na zařízení a varuje vás v případě, kdy je jejich chování pro počítač škodlivé. Pro více informací přejděte do kapitoly HIPS.

Přidána možnost pro ovlivnění chování nebo potlačení interaktivních upozornění (například skrýt hlášení "Doporučen restart").

Co je nového v ESET Endpoint Security 7.3?

Toto minoritní sestavení opravuje známé chyby a vylepšuje výkon.


Pro další informace a návodné obrázky nových funkcí ESET Endpoint Security se podívejte do článku ESET Databáze znalostí (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích):

Co je nového v ESET Endpoint Security 7?