Pokročilá instalace (.msi balíček)

Pokročilý režim instalace vám umožňuje přizpůsobit parametry instalace, které nejsou dostupné ve standardním režimu instalace.

5.Po nastavení detekce potenciálně nechtěných aplikacích kliknutím na tlačítko Pokročilé nastavení zpřístupníte pokročilý režim instalace. V dalším kroku můžete změnit složku, do které se má program nainstalovat. Standardně se ESET Endpoint Security instalujte do následující složky:

C:\Program Files\ESET\ESET Security\

Definovat můžete také složku pro uložení programových komponent a dat programu. Standardně se instalují do následujících složek:

C:\Program Files\ESET\ESET Security\Modules\
C:\ProgramData\ESET\ESET Security\

Pro změnu cílového umístění klikněte na tlačítko Procházet… (nedoporučujeme).

INSTALLATION_MSI_FOLDER

6.V dalším okně vyberte programové komponenty, které chcete nainstalovat. V sekci Počítač naleznete programové komponenty zajišťující rezidentní ochranu souborového systému, Kontrolu počítače, Ochranu dokumentů a Správu zařízení. Prosím, mějte na paměti, že první dvě komponenty jsou nezbytnou součástí pro fungování bezpečnostního řešení. Sekce Síť nabízí možnost instalace firewallu, který sleduje veškerou příchozí a odchozí komunikaci a na jednotlivé spojení aplikuje definovaná pravidla. Firewall také zajišťuje ochranu před útoky vedenými ze vzdálených počítačů. Ochrana proti síťovým útokům (IDS) analyzuje obsah síťové komunikace a chrání vás před síťovými útoky. Zablokuje jakoukoli komunikaci, kterou vyhodnotí jako škodlivou. Komponenty v sekci Web a mail se starají o vaši ochranu při surfování na internetu a e-mailové komunikaci. Mirror můžete použít pro aktualizaci dalších počítačů ve vaší síti. Podpora RMM – nainstaluje agenta, díky kterému mohou MSP stanici monitorovat a ovládat prostřednictvím svých dohledových a správcovských systémů.

INSTALLATION_MSI_MODULES

7.Kliknutím na tlačítko Instalovat zahájíte instalaci produktu.