Nápověda a podpora

ESET Endpoint Security obsahuje informace a nástroje pro řešení problémů včetně možnosti přímo kontaktovat technickou podporu společnosti ESET.

ICON_HELP Nápověda

Prohledat ESET Databázi znalostí – internetová ESET Databáze znalostí obsahuje odpovědi na často kladené otázky a doporučené způsoby pro řešení problémů. Pravidelná aktualizace z ní dělá nejrychlejší nástroj k řešení mnoha typů problémů.

Otevřít nápovědu – kliknutím na odkaz zobrazíte nápovědu programu ESET Endpoint Security.

Řešení nejčastějších problémů – nápověda obsahuje návody k odstranění nejčastějších problémů. Doporučujeme tato řešení prostudovat předtím, než kontaktujete technickou podporu.

ICON_CUSTOMER_CARE Technická podpora

Vytvořit dotaz na technickou podporu– v případě, že nenaleznete v nápovědě ESET odpověď, můžete kontaktovat pracovníky technické podpory.

Základní informace pro technickou podporu – tuto možnost použijte, pokud po vás specialisté technické podpory vyžadují informace o vašem počítači (informace o licenci, verze produktu, operační systém atp.)

ICON_SUPPORT_TOOLS Nástroje

Virová encyklopedie – po kliknutí budete přesměrování do ESET Virové encyklopedie, kde naleznete informace o jednotlivých hrozbách.

Historie aktualizací detekčního jádra – po kliknutí budete přesměrování na ESET Virus radar, kde naleznete informace o jednotlivých verzích detekčního jádra.

ESET Log Collector – po kliknutí budete přesměrování na stránku společnosti ESET pro stažení diagnostického nástroje. ESET Log Collector automaticky sesbírá protokoly a informace o systému, které specialistům technické podpory usnadní diagnostiku problému a urychlí přípravu řešení. Pro více informací přejděte do online uživatelské příručky ESET Log Collector.

ESET Specializovaný čistič – obsahuje nástroje pro odstranění nejznámější infekcí. Pro více informací navštivte Databázi znalostí ESET.

ICON_PRODUCT_INFORMATION Informace o produktu a licenci

O programu ESET Endpoint Security – souhrnné informace o ESET Endpoint Security.

Aktivovat produkt/Změnit licenci – po kliknutí se zobrazí dialogové okno, pomocí kterého můžete produkt aktivovat.