ESET Endpoint Security 6

ESET Endpoint Security 6 predstavuje nový prístup k integrovanej počítačovej bezpečnosti. Najnovšia verzia skenovacieho jadra ThreatSense® spolu s naším vlastným personálnym firewallom a antispamovým modulom využíva rýchlosť a presnosť s cieľom čo najlepšie chrániť váš počítač. Výsledkom je inteligentný systém, ktorý je neustále v pohotovosti pred útokmi, či škodlivým softvérom, ktoré ohrozujú váš počítač.

ESET Endpoint Security 6 je komplexné bezpečnostné riešenie a je výsledkom dlhodobého úsilia spojiť maximálnu bezpečnosť s minimálnou záťažou systému. Pokročilé technológie, založené na umelej inteligencii, sú schopné proaktívne eliminovať prenikanie vírusov, spyware, trójskych koní, červov, adware, rootkitov a ďalších internetových útokov bez toho, aby brzdili výkon systému alebo spôsobovali nefunkčnosť operačného systému počítača.

ESET Endpoint Security 6 je primárne navrhnutý pre pracovné stanice v menších firmách/podnikoch. Môže byť použitý spolu s nástrojom ESET Remote Administrator, ktorý umožňuje jednoducho spravovať akékoľvek množstvo pracovných staníc, zavádzať politiky a pravidlá, sledovať zachytené infiltrácie a vzdialene konfigurovať pracovné stanice z iného počítača v sieti.