Počítač

Jednotlivé moduly sekce Počítač naleznete po kliknutí na záložku Nastavení > Počítač v hlavním okně programu. Zobrazuje se zde stav ochrany jednotlivých modulů popsaných v předchozí kapitole. V této sekci jsou k dispozici následující nastavení:

Kliknutím na ozubené kolečko GEAR vedle položky Rezidentní ochrana souborového systému a následně na Upravit výjimky se zobrazí dialogové okno Výjimky, pomocí kterého můžete vyloučit soubory a složky z kontroly.

icon_details_hoverPoznámka:

Ochrana dokumentů a Správa zařízení není aktivní do chvíle, než tuto funkci zapnete v Rozšířeném nastavení (F5) > Antivir > Ochrana dokumentů, resp. Správa zařízení. Aby se projevily změny, je nutné po aktivaci této funkce restartovat počítač.

Dočasně vypnout antivirovou a antispywarovou ochranu pomocí této možnosti můžete kdykoli dočasně vypnout antivirovou a antispywarovou ochranu. Po kliknutí se zobrazí dialogové okno, ve kterém můžete vybrat z rozbalovacího menu časový interval, po který bude daný modul vypnut. Akci dokončete kliknutím na tlačítko Použít. Pro opětovnou aktivaci ochrany klikněte na Zapnout antivirovou a antispywarovou ochranu.

Nastavení kontroly počítače... – umožní přizpůsobit parametry volitelné kontroly počítače.

PAGE_SETTINGS_ANTIVIRUS