Nápověda a podpora

ESET Endpoint Security obsahuje informace a nástroje pro řešení problémů včetně možnosti přímo kontaktovat technickou podporu společnosti ESET.

Nápověda

Prohledat ESET Databázi znalostí – internetová ESET Databáze znalostí obsahuje odpovědi na často kladené otázky a doporučené způsoby pro řešení problémů. Pravidelná aktualizace z ní dělá nejrychlejší nástroj k řešení mnoha typů problémů.

Otevřít nápovědu – kliknutím na odkaz zobrazíte nápovědu programu ESET Endpoint Security.

Řešení nejčastějších problémů – nápověda obsahuje návody k odstranění nejčastějších problémů. Doporučujeme tato řešení prostudovat předtím, než kontaktujete technickou podporu.

Technická podpora

Vytvořit dotaz na technickou podporu – v případě, že nenaleznete v nápovědě odpověď, můžete kontaktovat pracovníky technické podpory prostřednictvím formuláře přímo z programu ESET Endpoint Security.

Nástroje

Virová encyklopedie – po kliknutí budete přesměrování do ESET Virové encyklopedie, kde naleznete informace o jednotlivých hrozbách.

Historie aktualizací virové databáze – po kliknutí budete přesměrování na ESET Virus radar, kde naleznete informace o jednotlivých verzích virové databáze.

ESET Specializovaný čistič... – obsahuje nástroje pro odstranění nejznámější infekcí. Pro více informací navštivte Databázi znalostí ESET.

ESET Log Collector – po kliknutí budete přesměrování na stránku společnosti ESET pro stažení diagnostického nástroje. ESET Log Collector automaticky sesbírá protokoly a informace o systému, které specialistům technické podpory usnadní diagnostiku problému a urychlí přípravu řešení. Pro více informací přejděte do této kapitoly.

Informace o produktu a licenci

O programu ESET Endpoint Security – souhrnné informace o ESET Endpoint Security.

Aktivovat licenci/Správa licence – po kliknutí se zobrazí dialogové okno, pomocí kterého můžete produkt aktivovat.