Nápověda programu

Vítejte v nápovědě ESET Endpoint Security. Věříme, že informace obsažené v této nápovědě vás seznámí s produktem a pomohou vám zabezpečit počítač.

Jak začít

Před zahájením používání ESET Endpoint Security nezapomeňte na to, že produkt můžete připojit do ESET Remote Administrator nebo jej používat samostatně. Doporučujeme vám také seznámit se s počítačovými infiltracemi a útoky, se kterými se můžete setkat.

O nových funkcích v ESET Endpoint Security si můžete přečíst zde. Připravili jsme také průvodce, který vám pomůže se základním nastavením ESET Endpoint Security.

Jak používat nápovědu programu ESET Endpoint Security

Stránky nápovědy jsou pro lepší orientaci logicky uspořádány do jednotlivých kapitol a podkapitol. Související informace tak naleznete jednoduchým procházením této struktury stránek.

V případě, že potřebujete získat více informací pro konkrétní okno uživatelského rozhraní, nápovědu programu vyvoláte pro dané okno stisknutím klávesy F1.

Nápověda umožňuje vyhledávání prostřednictvím klíčových slov (záložka "Rejstřík" v levé části okna nápovědy) nebo pomocí vyhledání slov a slovních spojení (záložka "Hledat"). Rozdíl mezi těmito dvěma typy vyhledávání je ten, že klíčová slova se váží ke stránkám nápovědy logicky, přičemž samotné klíčové slovo se vůbec v textu nemusí vyskytovat. Vyhledávání pomocí slov a slovních spojení naopak najde všechny stránky nápovědy, na kterých se hledaná slova nachází přímo v textu.