Filtrování protokolů

Antivirová ochrana aplikačních protokolů je prováděna prostřednictvím skenovacího jádra ThreatSense, které obsahuje všechny pokročilé metody detekce škodlivého softwaru. Kontrola pracuje zcela nezávisle na použitém internetovém prohlížeči, nebo poštovním klientovi. Pro kontrolu šifrované komunikace (SSL) přejděte do sekce Web a mail > Kontrola protokolu SSL/TLS.

Zapnout kontrolu obsahu aplikačních protokolů – pokud tuto možnost vypnete některé moduly ESET Endpoint Security, které závisí na této funkci (například Ochrana přístupu na web, Ochrana poštovních klientů, Anti-Phishing, Filtrování obsahu webu), nebudou fungovat.

Vyloučené aplikace – umožňuje vyloučit konkrétní aplikaci z filtrování protokolů. To může být užitečné při řešení problémů.

Vyloučené IP adresy – umožňuje vyloučit konkrétní adresu z filtrování protokolů. To může být užitečné při řešení problémů

Internetové prohlížeče a poštovní klienti – Tato možnost je dostupná pouze na operačním systému XP/2003 a umožňuje vybrat aplikace jejichž komunikace bude filtrována, bez ohledu na používaný port.