Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Підключення

У певних мережах проксі-сервер може опосередковувати обмін даними між комп’ютером та Інтернетом. Якщо використовується проксі-сервер, потрібно визначити вказані нижче параметри. В іншому разі автоматичне оновлення ESET Endpoint Security і його модулів буде неможливе. У ESET Endpoint Security налаштування проксі-сервера доступне у двох різних розділах вікна Додаткові параметри.

Глобальні параметри проксі-сервера можна вказати в розділі Додаткові параметри > Підключення > Проксі-сервер. Указані на цьому рівні параметри визначають загальні налаштування проксі-сервера для всіх функцій ESET Endpoint Security. Визначені тут параметри використовуватимуться всіма модулями, які вимагають підключення до Інтернету.

Щоб указати глобальні параметри проксі-сервера, увімкніть параметр Використовувати проксі-сервер і введіть адресу проксі-сервера разом із його номером порту.

Якщо підключення за допомогою проксі-сервера вимагає автентифікації, установіть прапорець Проксі-сервер потребує автентифікації та введіть дійсні дані в полях Ім’я користувача й Пароль. Клацніть Виявити проксі-сервер, щоб налаштування проксі-сервера виявлялись і застосовувались автоматично. Щоб знайти налаштування проксі-сервера в операційній системі, натисніть Windows + I і виберіть Мережі й Інтернет > Проксі-сервер. ESET Endpoint Security скопіює параметри, зазначені в опціях Інтернету для Internet Explorer або Google Chrome.


note

Ім’я користувача й пароль потрібно вручну вказати в налаштуваннях проксі-сервера.

Використовувати пряме підключення, якщо проксі-сервер недоступний: якщо ESET Endpoint Security настроєний на використання проксі-сервера, але той недоступний, то продукт ESET Endpoint Security виконає обхід проксі-сервера й установить зв’язок безпосередньо із серверами ESET.

Параметри проксі-сервера також можна визначити в розділі Додаткові параметри > Оновлення > Профілі > Оновлення > Параметри підключення виберіть елемент Підключення через проксі-сервер із розкривного меню Режим проксі-сервера). Ця конфігурація застосовується лише для оновлень і рекомендується для ноутбуків, які отримують оновлення модулів із віддалених розташувань. Докладніше див. в розділі Додаткові параметри оновлення.

PROXY_SERVER