ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Odinstalace prostřednictvím ESET AV Remover skončila s chybou

Pokud se stávající antivirový program nepodaří odstranit, zobrazí upozornění, že odinstalace aplikace prostřednictvím ESET AV Remover není pravděpodobně podporována. V takovém případě bude nutné aplikaci odebrat ručně nebo použijte nástroje pro odstranění nejznámějších antivirových programů.

Při neúspěšné odinstalaci jiného bezpečnostního produktu mohly v systému zůstat jeho zbytky. Proto budete vyzváni k restartování počítače a provedení nové kontroly na přítomnost těchto pozůstatků. Proto budete vyzváni k restartování počítače a provedení nové kontroly na přítomnost těchto pozůstatků.

V případě přetrvávajících problémů s odinstalací jiných aplikací prostřednictvím nástroje ESET AV Remover kontaktujte technickou podporu ESET. Společně s popisem problému zašlete na technickou podporu soubor AppRemover.log. Soubor AppRemover.log naleznete ve složce eset , která se vytvoří v dočasné složce %TEMP%. Pro jeho získání použijte Průzkumníka Windows. Specialisté technické podpory společnosti ESET vás budou kontaktovat co nejdřív, aby vám pomohli vyřešit váš problém.