ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Inštalácia (.msi)

Po spustení inštalátora .msi vás sprievodca prevedie celým inštalačným procesom.


example

V podnikovom prostredí je inštalátor .msi preferovaným inštalačným balíkom. Je to najmä z dôvodu offline a vzdialených nasadení, ktoré sú vykonávané pomocou rôznych nástrojov, ako je napr. ESET PROTECT.


important

Uistite sa, že nemáte na počítači nainštalované žiadne iné antivírusové programy. Medzi dvoma antivírusovými programami môže dochádzať ku konfliktu. Odporúčame preto odinštalovať akýkoľvek iný antivírusový program zo systému. Viac informácií a zoznam odinštalátorov pre najbežnejšie antivírusové programy nájdete v nasledujúcom článku Databázy znalostí spoločnosti ESET.


note

Inštalátor produktu ESET Endpoint Security vytvorený cez ESET PROTECT podporuje Windows 10 Enterprise for Virtual Desktops a Windows 10 v režime viacerých relácií (multi‑session).

  1. Vyberte požadovaný jazyk a kliknite na Ďalej.

INSTALLATION_MSI_WELCOME

  1. Prečítajte si Licenčnú dohodu s koncovým používateľom (EULA) a potvrďte váš súhlas s uvedenými podmienkami kliknutím na Súhlasím s licenčnou dohodou. Následne kliknite na Ďalej pre pokračovanie v inštalácii.

INSTALLATION_MSI_EULA

  1. Ďalej vyberte svoje preferencie pre systém ESET LiveGrid®. ESET LiveGrid® umožňuje, aby bola spoločnosť ESET pohotovo a neustále informovaná o nových infiltráciách s cieľom lepšie chrániť svojich zákazníkov. Systém povoľuje odosielať nové druhy hrozieb do vírusového laboratória spoločnosti ESET, kde sú tieto hrozby analyzované a zapracovávané do aktualizácií detekčného jadra. Kliknite na Pokročilé nastavenia a nakonfigurujte dodatočné inštalačné parametre.

INSTALLATION_MSI_THREATSENSE_NET

  1. Posledným krokom je potvrdenie inštalácie kliknutím na Inštalovať. Po dokončení inštalácie sa vám zobrazí výzva na aktiváciu ESET Endpoint Security.