ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Instalace

ESET Endpoint Security můžete na stanici nasadit mnoha způsoby, bez ohledu na to, zda ji spravujete vzdáleně prostřednictvím ESET PROTECT nebo ESET PROTECT Cloud.


note

Z ESET Endpoint Security se můžete vrátit k ESET Endpoint Antivirus spuštěním instalačního programu ESET Endpoint Antivirus s již nainstalovaným ESET Endpoint Security. Musíte však nainstalovat stejnou nebo novější verzi.

Způsob

Záměr

Odkaz ke stažení

Instalace včetně ESET AV Remover

Nástroj ESET AV Remover vám pomůže odstranit nejrozšířenější antivirové programy před zahájením samotné instalace produktu ESET.

Stáhnout 64bitovou verzi
Stáhnout 32bitovou verzi

.exe balíček

Instalace bez spuštění ESET AV Remover.

Stáhnout 64bitovou verzi
Stáhnout 32bitovou verzi

Instalace (.msi)

Ve firemním prostředí je .msi preferovaný typ instalačního balíčku. Je to především z důvodu možnosti offline instalace a jeho vzdáleného nasazení prostřednictvím mnoha nástrojů jakým je mj. ESET PROTECT.

Stáhnout 64bitovou verzi
Stáhnout 32bitovou verzi

Instalace z příkazového řádku

ESET Endpoint Security můžete nainstalovat lokálně prostřednictvím příkazového řádku nebo vzdáleně klientskou úlohou z ESET PROTECT.

N/A

Nasazení prostřednictvím GPO a SCCM

Použijte nástroje pro správu jako je GPO nebo SCCM pro nasazení ESET Management Agenta a ESET Endpoint Security na klientské stanice.

N/A

Nasazení pomocí RMM nástrojů

Prostřednictvím ESET DEM pluginů pro vzdálenou správu a monitorování (RMM) můžete na klientské stanici nasadit ESET Endpoint Security.

N/A

ESET Endpoint Security je dostupný ve více než 30 jazycích.