ESET Endpoint Antivirus for macOS

ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 představuje nový přístup k plně integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ThreatSense® přináší vyšší rychlost a přesnější detekci a udržuje váš počítač v bezpečí. Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby, bez znatelného dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Produkt je navržen pro ochranu pracovních stanic v SMB i enterprise prostředí. Pomocí nástroje ESET PROTECT můžete snadno spravovat libovolné množství klientských stanic – aplikovat na ně politiky, sledovat zachycené útoky a vzdáleně je konfigurovat z jakéhokoli počítače v síti.