Instalace (.msi)

Po spuštění .msi instalačního balíčku se zobrazí průvodce, který vás provede celým procesem instalace.


example

Ve firemním prostředí je .msi preferovaný typ instalačního balíčku. Je to především z důvodu možnosti offline instalace a jeho vzdáleného nasazení prostřednictvím mnoha nástrojů jakým je mj. ESET PROTECT.


important

Současný běh dvou a více antivirových programů na jednom počítači může vést k vzájemné nekompatibilitě, proto doporučujeme odinstalovat všechny ostatní antivirové programy. V ESET Databázi znalostí naleznete nástroje pro odinstalaci nejrozšířenějších antivirových programů (článek je dostupný v angličtině a některých dalších jazycích).


note

Instalační balíček ESET Endpoint Antivirus vytvořený v ESET PROTECT 8.1 a novější podporuje Windows 10 Enterprise for Virtual Desktops a Windows 10 režim více relací.

1.Vyberte si požadovaný jazyk a klikněte na tlačítko Další.

INSTALLATION_MSI_WELCOME

2.V dalším kroku se zobrazí licenční ujednání s koncovým uživatelem. Přečtěte si jej a kliknutím na Přijmout jej odsouhlaste. V instalaci pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

INSTALLATION_MSI_EULA

3.Dále se rozhodněte, zda chcete zapnout systém zpětné vazby ESET LiveGrid®. ESET LiveGrid® pomáhá bezprostředně informovat společnost ESET o nových hrozbách a tím chránit zákazníky. Tento systém funguje na principu odeslání podezřelých vzorků do virové laboratoře společnosti ESET, kde jsou analyzovány a využívány při vytváření detekčního jádra. Kliknutím na tlačítko Pokročilá nastavení budete pokračovat Pokročilou instalací (.msi balíček).

INSTALLATION_MSI_THREATSENSE_NET

5.Kliknutím na tlačítko Instalovat zahájíte instalaci produktu. Po dokončení instalace budete vyzváni k aktivaci produktu ESET Endpoint Antivirus.