ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Nápověda a podpora

ESET Endpoint Antivirus obsahuje informace a nástroje pro řešení problémů včetně možnosti přímo kontaktovat technickou podporu společnosti ESET.

ICON_HELP_PRODUCT Nainstalovaný produkt

ICON_HELP_HELP Otevřít nápovědu – kliknutím na odkaz si zobrazíte nápovědu k programu ESET Endpoint Antivirus.

ICON_HELP_TECHNICAL_SUPPORT Technická podpora

  • Požádat o podporu – v případě, že nenajdete řešení problému, můžete kontaktovat naše specialisty technické podpory prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti ESET. V závislosti na konfiguraci produktu se před vyplněním webového formuláře může zobrazit dialogové okno Odeslat konfiguraci systému.
  • Základní informace pro technickou podporu – tuto možnost použijte, pokud po vás specialisté technické podpory vyžadují informace o vašem počítači (informace o licenci, verzi produktu, operačním systému, atp.)
  • ESET Log Collector – po kliknutí budete přesměrování na stránku společnosti ESET pro stažení diagnostického nástroje. ESET Log Collector automaticky sesbírá protokoly a informace o systému, které specialistům technické podpory usnadní diagnostiku problému a urychlí přípravu řešení. Pro více informací přejděte do online uživatelské příručky k ESET Log Collector.
  • Pro vytvoření rozšířených protokolů s informacemi, které pomohou vývojářům s diagnostikou problému, klikněte na možnost Rozšířené protokolování. Úroveň protokolování je v tomto případě nastavena na hodnotu Diagnostické. Rozšířené protokolování se automaticky deaktivuje po dvou hodinách, případně tento režim můžete ručně ukončit kliknutím na Zastavit rozšířené protokolování. Po vytvoření všech protokolů se zobrazí informační okno v němž naleznete odkaz pro zobrazení složky s diagnostickými protokoly.

ICON_HELP_KB Databáze znalostí – internetová ESET Databáze znalostí obsahuje odpovědi na často kladené otázky a doporučené způsoby pro řešení problémů. Pravidelná aktualizace z ní dělá nejrychlejší nástroj k řešení mnoha typů problémů.