Методи інсталяції

Є декілька методів інсталяції ESET Endpoint Antivirus версії 8.x на клієнтській робочій станції, якщо ESET Endpoint Antivirus не розгорнуто віддалено на клієнтських робочих станціях за допомогою ESET PROTECT, ESET Security Management Center або ESET PROTECT Cloud.

Інсталяція або оновлення ESET Endpoint Antivirus до версії 6.6.x

Метод

Призначення

Посилання на завантаження

Інсталяція з використанням ESET AV Remover

На етапі підготовки до інсталяції інструмент ESET AV Remover допоможе видалити практично будь-яке антивірусне програмне забезпечення, інстальоване в системі раніше.

Завантажити 64-розрядну версію
Завантажити 32-розрядну версію

*** Інсталяція (.exe)

Процес інсталяції без застосування ESET AV Remover.

N/A

Інсталяція (.msi)

У корпоративному середовищі рекомендується використовувати інсталятор MSI. Це обумовлено розгортаннями в режимі «офлайн» і віддаленими розгортаннями, для яких використовуються різні інструменти, наприклад ESET Security Management Center.

Завантажити 64-розрядну версію
Завантажити 32-розрядну версію

Інсталяція з використання командного рядка

ESET Endpoint Antivirus можна інсталювати локально за допомогою командного рядка або віддалено, використовуючи клієнтське завдання з ESET PROTECT або ESET Security Management Center.

N/A

Розгортання за допомогою об’єкта групової політики (GPO) або SCCM

Скористайтеся інструментами керування, наприклад об’єктом групової політики (GPO) або SCCM, для розгортання ESET Management Agent і ESET Endpoint Antivirus на робочих станціях клієнтів.

N/A

Розгортання з використанням інструментів RMM

Плагін ESET DEM для інструмента віддаленого моніторингу й керування (RMM) дозволяє розгорнути ESET Endpoint Antivirus на клієнтських робочих станціях.

N/A

ESET Endpoint Antivirus доступна більш ніж 30 мовами.