Kaugjälgimise ja -halduse aktiveerimine

Kaugjälgimine ja -haldus (RMM) on tarkvarasüsteemide (nt lauaarvutite, serverite ja mobiilseadmete süsteemid) jälgimise ja juhtimise protsess, milleks kasutatakse kohalikku seadmesse installitud agenti, millega haldusteenuse pakkuja saab ühenduse luua. Tarkvara ESET Endpoint Antivirus RMM-haldus on võimalik alates versioonist 6.6.2028.0.

CONFIG_RMM

ESET-i RMM on vaikimisi keelatud. ESET-i RMM-i lubamiseks vajutage klahvi F5, et avada jaotis Täpsem häälestus, klõpsake valikut Tööriistad, laiendage jaotist ESET-i RMM ja vajutage nuppu sätte Luba RMM kõrval.

Töörežiim – valige Ainult turvalised toimingud, kui soovite RMM-i liidese lubada üksnes turvaliste ja kirjutuskaitstud toimingute jaoks. Valige Kõik toimingud, kui soovite RMM-i liidese lubada kõigi toimingute jaoks.

Toiming

Režiim Ainult turvalised toimingud

Režiim Kõik toimingud

Kuva rakenduse teave

Kuva konfiguratsioon

Kuva litsentsiteave

Kuva logid

Kuva kaitse olek

Kuva uuenduse olek

Määra konfiguratsioon

 

Käivita aktiveerimine

 

Käivita kontroll

Käivita uuendus

Autoriseerimismeetod – määrake RMM autoriseerimismeetod. Autoriseerimise kasutamiseks valige rippmenüüst Rakenduse tee, muidu valige Puudub.


warning

RMM peaks alati kasutama autoriseerimist, et ennetada ründevaral ESETi lõpp-punkti kaitse keelamist või sellest mööda hiilimist.

Rakenduse teed – kindel rakendus, millel on lubatud RMM-i käivitada. Kui valisite autoriseerimismeetodiks Rakenduse tee, klõpsake käsku Muuda, et avada konfiguratsiooniaken Lubatud RMM-i rakenduse teed.

CONFIG_RMM_ADD

Lisa – looge uus lubatud RMM-i rakenduse tee. Sisestage tee või klõpsake nuppu , et valida käivitusfail.

Muuda– muutke olemasolevat lubatud teed. Kui käivitusfail on teisaldatud muusse kausta, kasutage käsku Muuda.

Kustuta – kustutage olemasolev lubatud tee.

 

Rakenduse ESET Endpoint Antivirus vaikeinstall hõlmab faili ermm.exe, mis asub rakenduse Endpoint kaustas (vaiketee C:\Program Files\ESET\ESET Security). ermm.exe vahetab andmeid RMM-i lisandmooduliga, mis on ühenduses RMM-i agendiga, mis on omakorda lingitud RMM-i serveriga.

ermm.exe – ESET-i loodud käsurea utiliit, misvõimaldab hallata Endpointi tooteid ja sidet mis tahes RMM-i lisandmoodulitega.

RMM-i lisandmoodul on kolmanda osapoole rakendus, mis töötab kohaliku seadme Endpointi Windowsi versioonis. Lisandmooduli ülesanne on pidada sidet konkreetse RMM-i agendiga (nt ainult Kaseyaga) ja failiga ermm.exe.

RMM-i agent on kolmanda osapoole rakendus (nt Kaseya), mis töötab kohaliku seadme Endpointi Windowsi versioonis. Agent peab sidet RMM-i lisandmooduli ja RMM-i serveriga.