ESET Endpoint Antivirus 6

Program ESET Endpoint Antivirus 6 jest nowym rozwiązaniem zapewniającym w pełni zintegrowaną ochronę komputera przed zagrożeniami. Bezpieczeństwo komputera zapewnia najnowsza wersja aparatu skanowania ThreatSense® o szybkim i precyzyjnym działaniu. W wyniku tego połączenia powstał „inteligentny” system, który w porę ostrzega przed atakami i szkodliwymi aplikacjami zagrażającymi komputerowi.

Program ESET Endpoint Antivirus 6 to kompletne rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa; efekt naszych długotrwałych prac nad uzyskaniem maksymalnej ochrony przy jednoczesnym minimalnym obciążeniu systemu. Zaawansowane techniki oparte na sztucznej inteligencji potrafią z wyprzedzeniem eliminować przenikające do systemu wirusy, aplikacje szpiegujące, konie trojańskie, robaki, oprogramowanie reklamowe i programy typu rootkit oraz inne formy ataków z Internetu, unikając przy tym obniżania wydajności komputera czy zakłócania jego pracy.

ESET Endpoint Antivirus 6 jest przeznaczony głównie do użytku na stacjach roboczych w środowisku małej firmy. W środowisku przedsiębiorstwa program ESET Endpoint Antivirus w połączeniu z programem ESET Remote Administrator umożliwia łatwe zarządzanie dowolną liczbą klienckich stacji roboczych, stosowanie polityk i reguł, monitorowanie procesu wykrywania oraz zdalne konfigurowanie klientów z dowolnego komputera podłączonego do sieci.