ESET Endpoint Antivirus 6.6

ESET Endpoint Antivirus 6 – це новий підхід до розробки повністю інтегрованої системи безпеки комп’ютера. Остання версія підсистеми сканування ThreatSense® забезпечує швидку й точну роботу, а також надійний захист вашого комп’ютера. Таким чином, кожен користувач отримує інтелектуальну систему, яка гарантує постійний захист від атак і зловмисного програмного забезпечення, що загрожують комп’ютеру.

ESET Endpoint Antivirus 6 – повноцінне рішення безпеки, яке стало результатом тривалої роботи, спрямованої на поєднання максимального захисту та використання мінімуму системних ресурсів. Передові технології на базі штучного інтелекту здатні проактивно блокувати проникнення вірусів, шпигунських і троянських програм, черв’яків, нав’язливої реклами, руткітів й інших атак з Інтернету, не зменшуючи продуктивність системи та не порушуючи роботу комп’ютера.

ESET Endpoint Antivirus 6 насамперед призначено для робочих станцій у середовищі малих фірм. Використання ESET Endpoint Antivirus і ESET Remote Administrator у середовищі підприємств дає змогу легко керувати будь-якою кількістю робочих станцій клієнтів, застосовувати політику та правила, стежити за виявленнями та віддалено налаштовувати клієнти з будь-якого комп’ютера в мережі.