Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Методи інсталяції

Є декілька методів інсталяції ESET Endpoint Antivirus на робочій станції клієнта, якщо ESET Endpoint Antivirus не розгорнуто віддалено на робочих станціях клієнта за допомогою ESET PROTECT або ESET PROTECT Cloud.

Метод

Призначення

Посилання на завантаження

Інсталяція з використанням ESET AV Remover

На етапі підготовки до інсталяції інструмент ESET AV Remover допоможе видалити практично будь-яке антивірусне програмне забезпечення, інстальоване в системі раніше.

Завантажити 64-розрядну версію
Завантажити 32-розрядну версію

*** Інсталяція (.exe)

Процес інсталяції без застосування ESET AV Remover.

Завантажити 64-розрядну версію
Завантажити 32-розрядну версію

Інсталяція (.msi)

У корпоративному середовищі рекомендується використовувати інсталятор MSI. Це обумовлено розгортаннями в режимі «офлайн» і віддаленими розгортаннями, для яких використовуються різні інструменти, наприклад ESET PROTECT.

Завантажити 64-розрядну версію
Завантажити 32-розрядну версію

Інсталяція з використання командного рядка

ESET Endpoint Antivirus можна інсталювати локально за допомогою командного рядка або віддалено, використовуючи клієнтське завдання з ESET PROTECT.

N/A

Розгортання за допомогою об’єкта групової політики (GPO) або SCCM

Скористайтеся інструментами керування, наприклад об’єктом групової політики (GPO) або SCCM, для розгортання ESET Management Agent і ESET Endpoint Antivirus на робочих станціях клієнтів.

N/A

Розгортання з використанням інструментів RMM

Плагін ESET DEM для інструмента віддаленого моніторингу й керування (RMM) дозволяє розгорнути ESET Endpoint Antivirus на клієнтських робочих станціях.

N/A

ESET Endpoint Antivirus доступна більш ніж 30 мовами.