Vítejte

Vítejte v uživatelské příručce k ESET Dynamic Threat Defense. V tomto dokumentu vás seznámíme se správou a používáním ESET Dynamic Threat Defense. Detailně vám rovněž představíme komunikaci mezi ESET Dynamic Threat Defense a bezpečnostními produkty ESET.

Stránky nápovědy jsou pro lepší orientaci logicky uspořádány do jednotlivých kapitol a podkapitol. Související informace tak naleznete jednoduchým procházením této struktury stránek. Využít můžete rovněž vyhledávání v horší části stránky.

Primárním zdrojem této příručky je online nápověda. Aktuální verze příručky se otevře v případě, kdy jste připojeni k internetu.

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Články pravidelně aktualizujeme a připravujeme návody na řešení aktuálních situací.
 

ESET fórum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.
 

Ohodnotit příručku a poskytnout nám zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu můžete kliknutím na možnost Byla pro vás tato informace užitečná?

 

Textové boxíky použité v této příručce:


note

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.


important

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle obsahuje nekritické, ale však důležité informace.


warning

Kritická informace, které byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohli mít negativní následky. Tyto informace čtěte pozorně, mohou se odvolávat na citlivou konfiguraci systému nebo rizikové kroky.


example

Praktický příklad použití. Příklady používáme pro vysvětlení složitějších témat.