Uživatelské rozhraní ECA Web Console

Všechny klienty spravujete prostřednictvím ECA Web Console. ECA Web Console je dostupná z jakéhokoli zařízení s podporovaným internetovým prohlížečem připojeného k internetu. ECA Web Console je rozdělena do tří hlavních sekcí:

1.V horní části ECA Web Console je umístěno Rychlé vyhledávání. Zadejte název počítače, popis, IPv4/IPv6 adresu, název hrozby nebo jméno uživatele a stiskněte klávesu Enter. Následně budete přesměrování do sekce Skupiny, ve které se zobrazí klienti odpovídající hledanému výrazu.

Rychlé odkazy

Konfigurace počítačů

Průvodce prvotním spuštěním (online instalační balíček)

Instalátor agenta (Linux)

 

Správa počítačů

Vytvořit klientskou úlohu

Vytvořit novou politiku

Přiřadit politiku

 

Správa licence

Přejít na Business Account

Spravovat přístupová oprávnění

Spravovat licence

 

 

2.Hlavní menu ECA v levé části obrazovky obsahuje následující záložky:

Nástěnka

Počítače

Detekce

Přehledy

Úlohy

Politiky

Uživatelé zařízení

Instalační balíčky

Karanténa

Výjimky

Oznámení

Stav serveru

 

3.Tlačítka v dolní části obrazovky jsou unikátní pro každou sekci a funkci. Detailně jsou popsána v jednotlivých kapitolách.

Obecná pravidla

oVyžadované nastavení je vždy označeno červeným vykřičníkem. Pro zobrazení nevyplněných položek klikněte na tlačítko Vyžadovaná nastavení v dolní části obrazovky.

oPokud budete kdykoli při práci s ECA potřebovat nápovědu, najeďte v horní části okna na ikonu information (otazníku) a vyberte možnost <Aktuální okno> – Nápověda. Následně se vám zobrazí související informace s aktuálně zobrazenou částí Web Console.