ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Vítejte v online nápovědě k ESET Bridge

Vítejte v uživatelské příručce k ESET Bridge. V tomto dokumentu vás seznámíme se správou a používáním ESET Bridge. Detailně vám rovněž představíme komunikaci mezi ESET Bridge a bezpečnostními produkty ESET.

Používáme rovněž jednotnou sadu symbolů na zvýraznění částí kapitol, které jsou zvlášť důležité, případně by neměly uniknout vaší pozornosti. Tato příručka je rozdělena do jednotlivých kapitol a podkapitol. Využít můžete rovněž vyhledávání v horší části stránky.

Online příručka je primárním zdrojem nápovědy. V případě funkčního připojení k internetu se automaticky zobrazí nejnovější verze Online nápovědy.

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Nejefektivnějším nástrojem pro řešení různých problémů je Databáze znalostí, která je průběžně aktualizovaná našimi technickými specialisty.

ESET fórum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.

Váš názor / zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu příručky odešlete následujícím způsobem: Kliknete na odkaz Byla pro vás tato informace užitečná? a přidáte hodnocení a zpětnou vazbu.

Textové boxíky použité v této příručce:


note

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.


important

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle poskytuje nekritické, ale důležité informace.


warning

Kritická informace, které byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohly mít negativní následky. Prosím, důkladně si přečtěte text ohraničený tímto označením, protože se týká velmi citlivých systémových nastavení nebo upozorňuje na možná rizika.


example

Příklad popisující uživatelský scénář, který doplní danou kapitolu. Příklady používáme pro vysvětlení složitějších témat.