Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Вітаємо в онлайн-довідці ESET Bridge

Вітаємо в посібнику користувача ESET Bridge. У цьому документі описано використання ESET Bridge й керування ним. Окрім того, детально описано підключення ESET Bridge до інших корпоративних продуктів ESET.

Ми використовуємо уніфікований набір символів для позначення спецефічних тем. Теми в цьому посібнику містять кілька розділів і підрозділів. Щоб знайти потрібну інформацію, скористайтеся полем "Пошук" угорі.

Онлайн-довідка — основне джерело інформації. За наявності робочого підключення до Інтернету автоматично відображатиметься найновіша версія онлайн-довідки.

У базі знань ESET є відповіді на найбільш поширені питання, а також рекомендовані рішення різних проблем. Регулярне оновлення, яке виконують технічні спеціалісти ESET, робить базу знань найефективнішим інструментом для вирішення різноманітних проблем.

На форумі ESET користувачі можуть легко знайти довідкову інформацію або допомогти іншим користувачам. На форумі можна звернутися за допомогою для вирішення будь-яких проблем або поставити будь-які питання, пов’язані з продуктами ESET.

У цьому посібнику використовуються такі текстові поля:


note

Примітки можуть містити важливу інформацію, зокрема інформацію щодо певних функцій або посилання на пов’язані теми.


important

Інформація потребує вашої уваги. Не слід ігнорувати її. Зазвичай це певна некритична, але важлива інформація.


warning

Із цією критично важливою інформацією потрібно дуже уважно ознайомитися. Попередження спеціально призначені, щоб ви не припустилися потенційно небезпечних помилок. Ви маєте в повному обсязі усвідомити інформацію, наведену в дужках попередження, оскільки це стосується вразливих параметрів системи або високого ризику.


example

Ця інформація містить приклад пояснення детальнішої інформації.