Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Кешування завантажень і оновлень

ESET Bridge завантажує й кешує:

оновлення модулів ESET;

пакети інсталяції та пакети оновлень, запропоновані ESET PROTECT (наприклад, інсталятор MSI для ESET Endpoint Security);

оновлення продуктів із безпеки ESET (оновлення компонентів і продуктів);

Результат ESET LiveGuard Advanced

ESET Bridge розподіляє кешовані дані клієнтам робочих станцій у вашій мережі. Кешування може значно зменшити інтернет-трафік у вашій мережі.


note

Для автономних оновлень обробника виявлення використовуйте інструмент «Дзеркало» (доступний у Windows і Linux) замість ESET Bridge.

На відміну від інструмента «Дзеркало», який завантажує всі доступні на серверах оновлення ESET дані, ESET Bridge зменшує навантаження на мережу, завантажуючи лише ті дані, які необхідні компонентами ESET PROTECT або продуктам ESET на робочих станціях Якщо клієнт робочої станції запитує оновлення, ESET Bridge завантажує його із серверів оновлення ESET, зберігає в кеш, а потім пересилає відповідному клієнту робочої станції. Якщо інший клієнт запитує таке саме оновлення, ESET Bridge передає файли клієнту безпосередньо з кешу й не завантажує додаткових даних із серверів оновлення ESET.

На наведеній нижче діаграмі показано ESET Bridge, який використовується як проксі-сервер для розповсюдження оновлень на всі компоненти ESET PROTECT і продукти ESET Endpoint.

scheme_no_remote

Кешування для продукту з безпеки ESET

Налаштування кешування агента ESET Management та робочої станції відрізняються. Агент ESET Management може керувати параметрами продуктів із безпеки ESET на клієнтських пристроях.

Є два способи налаштувати проксі-сервер ESET Endpoint Security:

Використовуйте політику продукту з безпеки ESET на веб-консолі ESET PROTECT: рекомендуємо використовувати цей варіант для керування параметрами клієнтського пристрою.

Локально в головному вікні програми ESET Endpoint Security.

Результати кешування ESET LiveGuard Advanced

ESET Bridge також може кешувати результати, надані ESET LiveGuard Advanced. ESET Bridge попередньо налаштовано на кешування ESET LiveGuard Advanced (вручну змінювати конфігурацію непотрібно). Рекомендується використовувати кешування з ESET LiveGuard Advanced. Докладніше див. в документації ESET LiveGuard Advanced.