ThreatSense.NET

Systém včasného varování ThreatSense.NET slouží k okamžitému a nepřetržitému informování společnosti ESET o nových infiltracích. Obousměrný systém včasného varování ThreatSense.NET má jediný účel - zlepšení ochrany, kterou Vám můžeme poskytnout. Nejlepší způsob, jak zajistit, abychom věděli o nových hrozbách ihned po uvolnění na internetu, je přes propojení s našimi zákazníky, kteří v této souvislosti vystupují v roli "virové policie". Jsou dvě možnosti:

 

1.Není nutné systém včasného varování ThreatSense.NET používat. Nepřijdete tak o žádnou funkcionalitu Vašeho softwaru a stále budete pod tou nejlepší ochranou jakou umíme poskytnout. Jde jen o posílání podezřelých souboru k analýze do ESET Viruslabu.

2.Pokud se rozhodnete ThreatSense.NET používat, přispějete tak k rozšíření virové databáze a vylepšení detekčních schopností programu.

 

ThreatSense.NET sbírá anonymní informace z Vašeho počítače přímo související s novými hrozbami. Tyto informace mohou obsahovat vzorek, nebo kopii souboru, ve kterém byla zjištěna hrozba, cestu k tomuto souboru, název souboru, datum a čas, proces jakým se hrozba objevila na Vašem počítači. Žádná z těchto informací V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nebude použita za jiným účelem, než je brzká reakce na nové infiltrace.

 

Nastavení ThreatSense.NET jsou dostupná z okna rozšířených nastavení přes Nástroje > ThreatSense.NET.