ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Seznam oznámení na pracovní ploše

Kdykoli se můžete rozhodnout, jaká oznámení produktu chcete zobrazovat na pracovní ploše (v pravém dolním rohu obrazovky). Otevřete si Rozšířená nastavení (F5) a přejděte do sekce Oznámení > Oznámení na pracovní ploše. Na řádku Oznámení na pracovní ploše klikněte na Změnit a následně v zobrazeném dialogovém okně jednotlivá oznámení zapněte pomocí zaškrtávacího pole ve sloupci Zobrazit na ploše.

CONFIG_NOTIFICATIONS_APPLICATION

Obecné

Zobrazovat oznámení z bezpečnostního přehledu - po zapnutí vás produkt upozorní na nově dostupný bezpečnostní přehled.

Zobrazit oznámení Co je nového – vypnutím skryjete oznámení o všech nových a vylepšených funkcích nejnovější verze produktu.

Soubor byl odeslán k analýze – po jejím aktivování se zobrazí oznámení pokaždé, když produkt ESET NOD32 Antivirus zašlete soubor k analýze do virových laboratoří společnosti ESET.

Aktualizace

Je připravena aktualizace aplikace – po jejím aktivování budete upozorněni na dostupnou aktualizaci produktu ESET NOD32 Antivirus připravenou k nainstalování.

Detekční jádro bylo úspěšně aktualizováno – po zapnutí produkt zobrazí oznámení po každé aktualizaci detekčního jádra a programových modulů.

Moduly byly úspěšně aktualizovány – po zapnutí produkt zobrazí oznámení po každé aktualizaci programových komponent.

Obecné nastavení pro zobrazování oznámení, například dobu trvání nebo minimální závažnost události, naleznete v Rozšířeném nastavení v sekci Oznámení, viz kapitolu Oznámení na pracovní ploše a bublinové tipy.