ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Prvky uživatelského rozhraní

Uživatelské rozhraní ESET NOD32 Antivirus si můžete přizpůsobit svým potřebám. Tyto možnosti jsou dostupné v Rozšířených nastaveních (dostupných po stisknutí klávesy F5 v hlavním okně programu) v sekci Uživatelské rozhraní > Prvky uživatelského rozhraní.

Barevný režim – v této části zvolte barevné schéma, ve kterém se bude uživatelské rozhraní ESET NOD32 Antivirus zobrazovat:

Stejný jako barva systému ֪ – rozhraní ESET NOD32 Antivirus se zobrazí ve stejném barevném schématu, jako uživatelské rozhraní vašeho operačního systému.

Tmavý – ESET NOD32 Antivirus bude zobrazen v tmavém režimu.

Světlý – ESET NOD32 Antivirus bude zobrazen ve světlém režimu.

Zobrazit úvodní obrázek při startu – po zapnutí se bude obrázek ESET NOD32 Antivirus zobrazovat na krátkou dobu po startu systému a následném prvním přihlášení k uživatelskému účtu Windows.

Používat zvuková upozornění – po zapnutí bude program přehrávat zvuky při důležitých událostech (například při detekci hrozby či dokončené kontrole)

Průhledné pozadí – pomocí této možnosti si zapnete efekt průhledného pozadí hlavního okna programu. Průhledné pozadí je k dispozici pouze u nejnovější verze systému Windows (RS4 a novější).

Integrovat do kontextového menu – pomocí této možnosti integrujete ovládací prvky programu ESET NOD32 Antivirus do kontextového menu.

CONFIG_ENVIRONMENT