Нові функції та можливості

Нове в ESET NOD32 Antivirus 15

ESET HOME (раніше — myESET)

Забезпечує покращену видимість і контроль безпеки. Інсталюйте захист для нових пристроїв, додавайте ліцензії й відкривайте спільний доступ до них, а також отримуйте важливі сповіщення через мобільну програму й веб-портал. Більш докладну інформацію див. в онлайн-довідці ESET HOME.

Удосконалена система запобігання вторгненням (HIPS)

Сканує ділянки пам’яті, які можуть бути змінені в результаті дії ретельно розроблених методів вставлення шкідливого програмного забезпечення. Удосконалення розширюють технічну можливості виявляти найскладніші вторгнення шкідливого програмного забезпечення.


Зображення й додаткову інформацію про нові функції в ESET NOD32 Antivirus див. за посиланням What's new in the latest version of ESET home products (Нові функції в останніх версіях продуктів ESET для домашнього використання).


note

Щоб вимкнути сповіщення про нові функції й можливості, клацніть Додаткові параметри > Сповіщення > Сповіщення на робочому столі. Натисніть Редагувати поруч із параметром Сповіщення на робочому столі й зніміть прапорець Показувати сповіщення про нові функції та можливості. Більш докладну інформацію про сповіщення див. в розділі Сповіщення.