ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus kujutab endast uut lähenemist tõeliselt integreeritud arvutiturbele. Kontrollimootori ESET LiveGrid® uusim versioon on arvuti turvalisena hoidmiseks kiire ja täpne. Tulemuseks on intelligentne süsteem, mis on pidevalt valvel teie arvutit ohustavate rünnakute ja ründetarkvara suhtes.

ESET NOD32 Antivirus on terviklik turbelahendus, mis ühendab maksimaalse kaitse ja minimaalse jälje süsteemis. Meie täiustatud tehnoloogiad kasutavad tehisintellekti, et ära hoida viiruste, nuhkvara, Trooja hobuste, usside, reklaamvara, juurkomplektide ja muude ohtude sissetungi ilma süsteemi jõudlust takistamata või teie arvutit häirimata.

Funktsioonid ja eelised

Ümber kujundatud kasutajaliides

Selle versiooni kasutajaliides on kasutatavuse testide tulemuste põhjal olulisel määral ümber kujundatud ja seda on lihtsustatud. Kõik GUI sõnastused ja teavitused on hoolikalt üle vaadatud ja liides toetab nüüd paremalt vasakule kulgeva kirjaga keeli, nagu heebrea ja araabia keel. Võrguspikker on nüüd programmi ESET NOD32 Antivirus integreeritud ja pakub dünaamiliselt uuendatud tugisisu.

Viiruse- ja nuhkvaratõrje

Tuvastab ennetavalt ning kõrvaldab tuntud ja tundmatuid viirusi, usse, Trooja hobuseid ja juurkomplekte. Täiustatud heuristika märgib isegi tundmatu pahavara, kaitstes teid tundmatute ohtude eest ja kõrvaldades need enne kahjustusi. Veebikasutuse kaitse ja andmepüügivastane kaitse toimivad veebibrauseri ja kaugserverite vahelist sidet (k.a SSL) jälgides. Meilikliendi kaitse tagab POP3(S)- ja IMAP(S)-protokolli kaudu toimuva meilisuhtluse kontrolli.

Korrapärane uuendamine

Tuvastusmootori (varem tuntud viirussignatuuride andmebaasina) ja programmi moodulite korrapärane uuendamine on parim meetod arvutis maksimaalse turvataseme tagamiseks.

ESET LiveGrid®
(tähtsustaseme väljaselgitamisfunktsioon)

Saate kontrollida jooksvate protsesside ja failide mainet otse programmi ESET NOD32 Antivirus abil.

Seadme kontroll

Kontrollib automaatselt kõiki USB-mäluseadmeid, mälukaarte ja CD-/DVD-sid. Keelab irdkandja vastavalt tüübile, tootjale, suurusele ja muudele omadustele.

HIPS-i funktsionaalsus

Saate kohandada süsteemi käitumist suurema täpsusega; täpsustada süsteemiregistri, aktiivsete protsesside ja programmide reegleid ning peenhäälestada turvahoiakut.

Mänguri režiim

Lükkab kõik hüpikaknad, uuendused või muud süsteemi koormavad tegevused edasi, et säilitada süsteemiressursse mängimiseks ja muudeks täisekraaniga tegevusteks.

Programmi ESET NOD32 Antivirus funktsioonide toimimiseks peab litsents olema aktiivne. Soovitatav on uuendada oma litsentsiserverit mitu nädalat enne programmi ESET NOD32 Antivirus litsentsi aegumist.