Offline instalace

Pomocí níže uvedeného odkazu si stáhněte offline instalační balíček (.exe) a nainstalujte produkt ESET pro domácí uživatele na platformě Windows.

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

 

important

Důležité

Pokud máte dostupné připojení k internetu, doporučujeme pro instalaci bezpečnostního produktu ESET využít live installer.

Po spuštění offline instalačního balíčku (.exe) se zobrazí průvodce, který vás provede celým procesem instalace.

INSTALLATION_WELCOME

1.Z rozbalovacího menu vyberte požadovanou jazykovou verzi a klikněte na tlačítko Pokračovat.

2.Přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a pro pokračování klikněte na tlačítko Přijímám.

3.Dále klikněte na Přeskočit přihlášení. Pokud jste však připojeni k internetu, můžete zařízení rovnou připojit ke svému myESET účtu.

4.Dále klikněte na Přeskočit aktivaci. Aby byl produkt ESET NOD32 Antivirus funkční, je nutné jej po dokončení instalace aktivovat. Pro jeho aktivaci je vyžadováno připojení k internetu.

5.V dalším kroku se zobrazí informace, který bezpečností produkt ESET se nainstalujte (dle staženého offline instalačního balíčku). Klikněte na tlačítko Pokračovat.

6.Vyberte své preference pro systém zpětné vazby ESET LiveGrid® a detekci Potenciálně nechtěných aplikací. Grayware (neboli PUA – potenciálně nechtěné aplikace) představuje širokou škálu aplikací, které nejsou jednoznačně škodlivé jako malware nebo trojské koně. Mohou však instalovat nechtěný software, měnit chování vašeho zařízení a provádět neočekávané operace či akce bez vašeho vědomí. Další informace naleznete v kapitole Potenciálně nechtěné aplikace ve slovníku pojmů.

7.Rozhodněte se, zda se chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků. Zapojením do programu poskytnete společnosti ESET anonymní informace související s používáním našich produktů. Shromážděné údaje nám pomohou zlepšit produkty. Informace nebudou sdíleny se třetími stranami. Jaké sbíráme informace? Kliknutím na tlačítko Pokračovat spustíte instalaci. Může to chvíli trvat.

8.Kliknutím na tlačítko Dokončit ukončíte Průvodce instalací.