Нові функції в цій версії?

Нижче описано, як удосконалено нову версію ESET NOD32 Antivirus.

Удосконалення системи запобігання вторгненням (HIPS) і розширене виявлення

До складу нового програмного модуля системи запобігання вторгненням (HIPS) входить система глибокої перевірки поведінки, що аналізує поведінку всіх програм, які виконуються на комп’ютері, і попереджає вас, якщо процес має ознаки шкідливої поведінки.

Більш докладну інформацію про систему запобігання вторгненням (HIPS) див. на наших сторінках довідки

Розширене машинне навчання

Розширене машинне навчання — удосконалений рівень захисту, який покращує виявлення на основі машинного навчання. Докладніше про цей тип захисту див. в глосарії.

Внутрішні повідомлення про нові функції продукту

Спосіб обміну повідомленнями в продукті, що дозволяє ESET під час виконання оновлення до нової версії продукту сповіщати кінцевих користувачів про основні функції і зміни.

Більш висока продуктивність і менший вплив на систему

ESET NOD32 Antivirus розроблено для ефективного використання ресурсів системи. Тож ви можете спокійно працювати, а про безпеку подбаємо ми.

Удосконалення захисту від фішинг-атак

Нові програмні модулі базуються на механізмах захисту від атак із використанням омогліфів. Атака з використанням омогліфів — це метод обману, коли зловмисник намагається ввести кінцевих користувачів в оману шляхом підміни символів у адресі іншими символами, схожими на них. Наприклад, повідомлення електронної пошти, що виглядають так, ніби надіслані з вашого банку, можуть містити посилання на підроблений веб-сайт.

Більш докладну інформацію про захист від фішинг-атак див. на наших сторінках довідки


Більш докладні відомості щодо нових функцій ESET NOD32 Antivirus, а також відповідні знімки екрана див. в цій статті бази знань ESET:

Нові функції в цій домашній версії ESET