Kas naujo šioje versijoje?

Kas naujo ESET NOD32 Antivirus 13.0 versijoje

HIPS patobulinimai ir išplėstas aptikimas

Naujas HIPS programos modulis apima išsamų elgsenos patikrinimą, kuris analizuoja visų kompiuteryje veikiančių programų elgseną ir įspėja, jei proceso elgsena yra kenkėjiška.

Daugiau informacijos apie HIPS ieškokite mūsų žinyno puslapiuose

Išplėstinis mašininis mokymasis

Išplėstinis mašininis mokymasis yra išplėstinis apsaugos sluoksnis, kuriuo pagerinamas aptikimas, grindžiamas mašininiu mokymusi. Daugiau apie šio tipo apsaugą skaitykite terminų žodyne.

Kas nauja šiame produkte

Su produkto ryšiais susijęs būdas, kuriuo ESET galės pristatyti galutiniams naudotojams pagrindines funkcijas ir pakeitimus, diegiant naują produkto versiją.

Didesnis našumas ir mažesnis poveikis sistemai

ESET NOD32 Antivirus yra sukurta taip, kad būtų efektyviai naudojami sistemos ištekliai, o jūs galėtumėte mėgautis sklandžiai veikiančiu kompiuteriu ir tuo pat metu būtų apsauga nuo naujų grėsmių.

Patobulinta apsauga nuo sukčiavimo

Nauji programos moduliai grindžiami apsauga nuo homoglifų atakų. Homoglifų ataka yra apgaulės būdas, kai atakos rengėjas bando apgauti galutinius naudotojus, pakeisdamas adresų simbolius skirtingais, bet panašiai atrodančiais simboliais. Pavyzdžiui, el. laiškai, gauti iš jūsų banko, gali bandyti nukreipti jus į apgaulingą svetainę.

Daugiau informacijos apie apsaugą nuo sukčiavimo ieškokite mūsų žinyno puslapiuose


Kas naujo ESET NOD32 Antivirus 13.1 versijoje

Išplėstinis mašininis mokymasis

Išplėstinis mašininis mokymasis yra išplėstinis apsaugos sluoksnis, pagerinantis aptikimą su mašininiu mokymusi. Apie šio tipo apsaugą daugiau skaitykite Terminų žodyne. Aptikimo modulio nustatymuose nebėra įjungimo / išjungimo jungiklių, kaip 13.0 ir senesnėse versijose. Įjungimo / išjungimo mygtukus pakeitė keturios ribinės reikšmės – „Agresyvi“, „Subalansuota“, „Atsargi“ ir „Išjungta“.

Išimtys

Pakeistos išimtys. Našumo išimtys leidžia neįtraukti failų ir aplankų į nuskaitymą. Aptikimo išimtys leidžia neįtraukti objektų į valymą, naudojant aptikimo pavadinimą, kelią arba maišą.

Bankininkystės ir mokėjimų apsauga

Bankininkystės ir mokėjimų apsaugos patobulinimai


Norėdami gauti papildomos informacijos apie naujas ESET NOD32 Antivirus funkcijas, taip pat ekrano kopijas, skaitykite šį ESET žinių bazės straipsnį:

Kas naujo šioje ESET namų produktų versijoje