Рекомендація продукту ESET другу або подрузі

У цій версії ESET NOD32 Antivirus передбачено бонуси за залучення нових користувачів, щоб заохотити вас ділитися враженнями від продукту ESET із членами родини або друзями. Ви можете залучати нових користувачів навіть із продукту, який активовано пробною ліцензією. За кожного успішно залученого користувача (реферала), який у кінцевому підсумку активує продукт, ви й ваш друг (подруга) отримаєте додатковий місяць повного захисту.

Ви можете запросити користувачів, використовуючи для цього інстальований ESET NOD32 Antivirus. Продукт, який ви можете рекомендувати, залежить від продукту, з якого ви надаєте рекомендації. Див. таблицю нижче.

Ваш інстальований продукт

Продукт, який ви можете порекомендувати

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Рекомендація продукту

Щоб надіслати реферальне посилання, виберіть пункт Запросіть друга/подругу в головному меню ESET NOD32 Antivirus. Клацніть Запросити через реферальне посилання. Ваш продукт згенерує реферальне посилання, яке буде відображатись у новому вікні. Зкопіюйте посилання й надішліть його членам родини або друзям. Є декілька способів поділитися реферальним посиланням: безпосередньо з продукту ESET, у Google+, використовуючи контакти Gmail, а також у Facebook.

Коли ваш друг бо подруга перейдуть за надісланим вами реферальним посиланням, для них буде відкрито веб-сторінку, де вони зможуть завантажити продукт (вперше) або подовжити термін дії пробної ліцензії ще на місяць. Ви отримаєте сповіщення для кожного реферального посилання, за яким було виконано активацію, після чого термін дії вашої ліцензії буде автоматично подовжено ще на місяць. Кількість реферальних посилань, за якими було виконано активацію, можна перевірити у вікні Запросіть друзів вашого продукту ESET.