Odporučenie ESET produktu priateľovi

V rámci tejto verzie ESET NOD32 Antivirus sa môžete o možnosť využívať výhody bezpečnostného produktu ESET podeliť s vašimi priateľmi a rodinou. Odporúčacie kódy môžete z produktu posielať aj vtedy, ak používate len skúšobnú licenciu – v tomto prípade navyše za každé odporučenie, na základe ktorého si váš známy produkt skutočne nainštaluje, obaja ako odmenu získate dodatočné časové obdobie, počas ktorého môžete využívať ochranu od spoločnosti ESET bezplatne, len so skúšobnou licenciou.

Odporučenie je možné zaslať priamo z programu ESET NOD32 Antivirus. Produkt, ktorý môžete priateľom odporučiť, závisí od programu, ktorý máte nainštalovaný.

Váš nainštalovaný produkt

Produkt, ktorý môžete odporučiť

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Odporučenie produktu

Pre odoslanie odporúčacieho odkazu kliknite v hlavnom okne programu ESET NOD32 Antivirus na možnosť Odporučiť priateľovi. Po kliknutí na možnosť Zdieľať odporúčací odkaz program vygeneruje unikátny odkaz a zobrazí ho v novom okne. Zobrazený odkaz si skopírujte a pošlite ho svojim priateľom a rodine. Odporúčací odkaz môžete zdieľať aj priamo z ESET produktu prostredníctvom možností Zdieľať na Facebooku, Odporučiť Gmail kontaktom a Zdieľať na Twitteri.

Keď váš priateľ klikne na odporúčací odkaz, ktorý ste mu poslali, bude presmerovaný na webovú stránku, z ktorej si môže stiahnuť ESET produkt. Automaticky získa aj jeden mesiac navyše, počas ktorého môže produkt bezplatne používať. V prípade, že využívate skúšobnú licenciu, prostredníctvom oznámenia budete informovaný o každom úspešnom použití odporúčacieho odkazu a platnosť vašej licencie sa automaticky predĺži o ďalší mesiac navyše. Týmto spôsobom si môžete obdobie bezplatnej ochrany predĺžiť až o 5 mesiacov. Počet úspešných použití vašich odporúčacích odkazov si môžete pozrieť v hlavnom okne programu ESET po kliknutí na Odporučiť priateľovi.